Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot javasolnátok...

Milyen laptopot javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Jelenlegi életem miatt rengeteget kell utazzak, így a buszokon, iskolában, esetleges külföldi utaknál rengeteg időm kitöltetlenül marad, ezért szeretnék vásárolni egy laptopot. A probléma annyi, hogy nem tudom milyet kellene válasszak, mert hardver témában nem igazán van tapasztalatom.


Leginkább filmnézésre és weboldalkészítésre használnám.


Jelenleg 70 000 - 90 000 Ft között gondolkodom, de ha kicsit drágábban sokkal jobb minőséget kaphatnék akkor responsív vagyok.


Van aki tudna ajánlani valamit?



2016. aug. 1. 23:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy az aku mérete sem mindegy mert van hogy csak 6-7 óránként lenne lehetőségem tölteni.
2016. aug. 1. 23:34
 2/4 anonim válasza:

Ezt ajánlanám neked: [link]


Ez egy viszonylag megfelelő processzorral és dedikált videókártyával, valamint 8 GB (!!) RAM-mal. Egyébként egy 10 ezressel drágább, de ebben a kategóriában ez éri meg a legjobban

2016. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tényleg egy tökéletes gép.
2016. aug. 2. 22:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 4GB RAM van benne, az árukereső rosszul töltötte ki az adatlapot :/ Szerinted még így is megérné megvenni?
2016. aug. 6. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!