Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket a legalkalmasabb 2...

Krisztosz10 kérdése:

Melyiket a legalkalmasabb 2 GB videó kártya játékokra ár és teljesítmény szempontjából?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 2 GB videó kártyát a számitógépemhez , mert az előző megadta a szolgálatot , és tanácstalan vagyok abból a szempontból hogy mégis melyiket kártya lenne az alkalmas . Az előző videó kártyák amúgy egy AMD RADEON HD 6800 volt és nagyon megvoltak vele elégedve szinte minden futott rajta az újabb AAA címek közül , viszont volt amelyekhez kevés volt mint pl . Batman Arkham Knight , GTA V , AC Unity.

Ebben kérnék segítséget hogy melyiket azaz AMD vagy inkább NVIDIA kártya ami alkalmas ezekhez mind árban mind teljesítményben ?

Én most egy nvidi gtx 960-on gondolkozom.

Az jó? Vagy van ennek esetleg jobb vagy pár fps-el kevesebb de annyival olcsóbb kártya?

Nagyon szépen köszönöm előre is!



2016. aug. 2. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

HD6970.

Nekem most is az van,nemreg vettem.nem lenne az az isten,hogy en 960-at vegyek.

2016. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
A 960-ból a 4GB-s érné meg. Ha csak 2GB-s jöhet szóba akkor inkább 950
2016. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan mi a többi alkatrész? és miyle ntáp van hozzá?
2016. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!