Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri e ocolus dk2 venni?

Megéri e ocolus dk2 venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy mivel az új ocolusra nincs keretem szerintetek megéri e egy dk2 beszerezni? Ebayen fent vagyok rendelgetek néha rola ott ha jól szétnéz az ember lehet kapni 80k körül szállitásal eggyüt de ha szerencsés az ember liciten lehet olcsobban is kapni. Érdekel a virtualis valóság dolog. Telohoz vettem már pár ezerért mobil vr headsetet de arra azt mondják meg se közeliti az élményt meg ellégé telo fügő kijelző méret felbontás stb. Előre is köszönöm a válaszokat helyesírásért meg bocsi telorol pötyögtem be gyorsba :D

2016. aug. 3. 11:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen el is felejtettem a gépem szerintem a dk2 höz elegendő azt tudom hogy az újhoz elég jó vas kell de azért leírom az adatait. I5 4460 3.2ghz gtx760 oc 2gb 8gb ram
2016. aug. 3. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked elég a kicsit fejletlenebb technológiájú eszköz, akkor hajrá. A géped pedig el fogja döcögtetni a játékokat.
2016. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát fejletlenebb ja de ebay en is 170-200 + szállitás körü8l van az új az meg nekem elég drága sajna.
2016. aug. 3. 11:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg ahogy írtad eldöcögnek a játékok a dk2 akkor az újhoz meg ha nagy nehezen megvenném még gépet is kéne fejleszteni.
2016. aug. 3. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A TheVR mondta egyik vlogba, hogy nem szabad mert kezdi elveszteni a tamogatottsagat ugyan ugy mint a dk1.
2016. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ja én is nézem őket de bisztos lehet majd letölteni régebbi sdk ha jol tudom az a neve a proginak. .meg a támogatottság szerintem ott merül ki hogy idővel nem fogják az új játékok támogatni a dk2 de régebbiekkel lehet majd játszani amik most jönnek ki vagyis remélem. Am meg tényleg pont ök mondták az egyik videoban hogy 760 ami nekem van hajtották a dk1 meg a 2 is és még video felvétel közbe is elég jol ment.
2016. aug. 3. 12:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy a támogatotság dolog ennyibe merül ki amit írtam mert nagyon szeretnék egy riftet de az újra vagy egy htc vivera sose lessz keretem sajna. Vagy ha össze is kaparnám nagy nehezen a gépem se lenne elég meg 200+ ezret elég nagy luxus kiadni legalabb is nekem.
2016. aug. 3. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a DK2-höz már kevés a 760, de még elmegy, szóval nem hiszem, hogy játszhatatlan szint alá esne.
2016. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ja játék függö gondolom. Nem lehet öszehasonlitani pl egy steam es ingyenes vr demo játékot meg egy alien isolationt vagy a többi mostani játékot amibe vr támogatás van. Sok mostani játékot vr nélkül is le kell butitanom kicsit hogy rendesen fusson.
2016. aug. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!