Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere után miért...

Videókártya csere után miért indul újra a gépem ötpercenként?

Figyelt kérdés
Van 2 videókártyám, egy nVIDIA GeForce4 MX 2000 és egy ATI Radeon 9200SE. Eddig az nVIDIA volt bent a gépemben, de kicseréltem az ATI-ra. A szoftverbázis oldaláról töltöttem le egy ATI Radeon 9200 (nem SE) drivert, gondoltam az menni fog az SE-vel is. Leszedtem, felraktam, tök jó, elindítottam a Minecraftot, mondom megnézem fut-e rajta. Futott, tök jó. A következő napok valamelyikében bekapcsoltam a gépet, mondom letöltöm az Euro Truck Simulator (1)-t, mert én úgy tudtam, az megy ezen a videókártyán. Kemény 5 perc után fogta magát, és újraindult a gép. Csak úgy, magától. Újraindult, 5 perc után megint. És folyamatosan ezt csinálja. Ha ki akarom kapcsolni, nem kapcsol ki, csak tölt valamit tovább, amíg újra nem indul. Úgyhogy ha ki szeretném kapcsolni, orosz módszert kell használnom, kihúzom a gépet. Azt még fontos megemlítemem, hogy amikor felraktam a drivert, az nVIDIA-sat nem töröltem le. Továbbá furcsálltam, hogy első nap beszereltem a videókártyát, pont akkor jött egy orbitális vihar, én azt nem indítottam el, kell az még szétvágja a tápot. Másnap elindítottam, a szokásos szeretett 640x480-as felbontás fogadott. Abban a szobában eléggé lassú a net, úgyhogy CD-ről kellett átmásolnom a másik gépről. De azt a CD-t még formázni is kellett, ami nagyon lassú volt, így ismét másnapra hagytam a telepítést. Harmadnap pedig 1080-as felbontásra állt automatikusan. Ezt én furcsállom. Mi lehet a baja a gépnek? Esetleg telepítsen újra? Válaszodat előre is köszönöm!
2016. aug. 5. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápegységed milyen?
2016. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol lehet megnézni?
2016. aug. 5. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Bent a gépházba.
2016. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!