Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap- és processzorcsere...

Uherga11222000 kérdése:

Alaplap- és processzorcsere után a rendszer újratelepítése szükséges?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 14:16
1 2
 1/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lord Hidan ***** válasza:
Illene újrarakni
2016. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha csak CPU csere történik akkor nem kell.


Ha az alaplap is cserélve van akkor 99% hogy újra kell rakni.

0,5%, hogy elindul de kicsit furán fog viselkedni.

0,5%, hogy semmi baja nem lesz és megy tovább.

2016. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszöszönm a gyors válaszokat. :3
2016. júl. 24. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:

#3 érdekes,nekem egy rendszer túlélt 3 alaplap+procicserét is,köszöni jól van.

FX-6350 --> i5-2500k --> Xeon X5450(nyilván muszájból lett az utolsó..)

szóval én először kipróbálnám,hogy megy-e,ha igen fölös azzal is szórakozni.

2016. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Oké, és mi van, ha aktiválódik a benne lévő atomtöltet és felrobban fél Magyarország, a radioaktív sugárzástól pedig lények jönnek elő a földből, és megcsócsálnak minden élőlényt? O.o


Viccet félre téve: Akkor megpróbálom először úgy, ha pedig nem megfelelő, akkor telepítsem? De tönkre menni (vagy felrobbanni...^^) nem fog ugye?

2016. júl. 24. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy kötelező telepíteni, én csak azt mondtam, hogy kicsit az esély arra, hogy tuti legyen a dolog.


Nálunk volt ilyen probléma mikor a régi (nagyon nagyon régi úgy 2005) 775-ös ASUS lap bedöglött a gépben, jött helyette egy másik (meg nem mondom már milyen) elindulni elindult csak vagy crashelt mindent, vagy random kékhalál, vagy csak szimplán nem töltött be, kapott egy reinstallt a C és onnantól kezdve köszönte, jól volt az is.

2016. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm megint a válaszokat.
2016. júl. 24. 14:40
 9/14 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Oké, és mi van, ha aktiválódik a benne lévő atomtöltet és felrobban fél Magyarország, a radioaktív sugárzástól pedig lények jönnek elő a földből, és megcsócsálnak minden élőlényt? O.o "


Az évente csak 2-3 alkalommal fordult még elő.

2016. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem nem hallottam még ezekről. O.o Biztos a szovjetunió föld alatti utódja el akarta tusolni, hogy kifejleszthesse az olyan OP rendszert, ami felrobbanthatja a világot, ha nem telepítjük újra alaplap és processzor csere után! MEG KELL ÁLLÍTANI ŐKET!!!
2016. júl. 24. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!