Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj? Processzor csere...

Blade460 kérdése:

Mi a baj? Processzor csere után semmit nem csinál a gép csak a ventik pörögnek. A régi proci vissza helyezése után is ugyan ez a probléma. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit elrontottál.
2016. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tippem.
2016. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap procifoglalatának a tűit nem görbítetted el?
2016. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
Nem húztál le valami csatlakozót amit elfelejtettél visszadugni? Gondolok itt cpu tápcsati, ilyesmire? Próbálj mindent megigazítani, amatőr házi szerelésnél becsúszik egy két hiba, én például hűtőt cseréltem, nem indult. Aztán ugrott be, hogy elfelejtettem visszarakni a ramokat, mivel útban voltak kiszedtem őket :)
2016. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem mozdítottad meg a memóriakártyát? Kapcsold ki a gépet, majd vedd ki a kártyát, vagy kártyákat, aztán rakd vissza. Sípjeleket ad ki a gép? A két processzor frekvenciája megegyezik?
2016. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!