Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a gép egy...

Miért van az hogy a gép egy bizonyos idő után azt csinálja hogy elmegy a kép a monitoron? (többi lent)

Figyelt kérdés
NO SIGNAL felirat azután rá 1-2mp-re visszajön és azt írja hogy az AMD képernyőillesztő nem válaszolt.És ezt meg csinálja fél perc alatt 2-3x-or és végleg vissza sem jön a kép.Rengeteget böngésztem mitől lehet de megoldást nem találtam csak hogy másnak is volt ilyen.
2016. aug. 6. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Az általában a VGA haldoklása ha ennyiszer csinálja ilyen rövid időn belül.


Milyen kártya?

Hőmérsékletek rendben vannak-e?

Milyen táppal hajtod?

Mikori drivert használsz?

2016. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hőmérséklet 30-35C°:D a kártya 1 éves lesz de már régen is csinálta csak abbahagyta(Sapphire R7 240 1Gb) van amikor nem csinálja 2 óra játék után sem (csak elfelejtettem írni) bevittem a boltba is hogy cseréljék ki mert ez így nem OK de azt mondta megnézi és nagy csodára azt mondta hogy túl volt terhelve(aha a nagy***volt terhelve) szal nem cserélte ki
2016. aug. 6. 00:26
 3/10 A kérdező kommentje:
drivert akkor frissítek amikor kijön egy új de most megpróbáltam úgy hogy DDU-val kiiktattam a drivert és feltettem a hozzá kapott CD-n levő drivert...hiba ugyanaz (még ha az OP rendszert újra is rakomFSP 550W hajtja (igen tudom rengeteg de későbbiekre is gondoltam :D )
2016. aug. 6. 00:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Na de mi FSP 550W?


Remélem Raider legalább, mert ha nem is a megbízhatók közé sorolható manapság de 2 éve még megfelelő volt a célra.


Az oké, hogy a GPU 30-35 fokos, de a többi amit kiír?

Gondolok itt VRAM-ra vagy VRM-re.

2016. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen Raider
2016. aug. 6. 00:38
 6/10 A kérdező kommentje:
hmm a VRM hőfokot nem írja (legalábbis nem találom) :/
2016. aug. 6. 00:39
 7/10 anonim ***** válasza:

AIDA64


Ha nem írja akkor ez van, arra a részre nem tettek szenzort.


Ha kézzel fogod meg a bordát (már ahol tudod) akkor meg is bírod fogni, nem éget?



Ha ezek mind kizárhatóak akkor bizony haldoklig a VGA.


Esetleg vedd fel videóra valamivel amikor elkezdi és úgy vidd vissza a boltba, majd mutasd meg nekik.

Ha erre se ugranak akkor pedig nyalasd meg felük a gombócokat, nehogy melegük legyen...

2016. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám volt, csak épp nvidia kártyával, még intel képernyő illesztővel. Egy hűtő rajtam segített, jobb lett, de mióta beállítottam, hogy energiatakarékosba menjen, gyakorlatilag megszűnt a probléma. Az én (régi) gépem viszonylag erős, úgyhogy ment így is rendesen.


Esetleg egy próbát megér, hátha bejön.

2016. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mondhatni nem is meleg a VGA sehol sem mintha a 26C° HDD-t fogdosnám :D találtam YT-n vidit mutattam nekik hogy bizony ez a hiba de annyit mondtak amit leirtam és hogy náluk nem csinálta...persze hogy nem mikor meg kellene várni hogy csinálja mert valamikor 5 perc után van a hiba van amikor 2 óra után....de nagyon szépen köszi a válaszokat :)
2016. aug. 6. 00:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez Windows 10 óta jött elő nálam. Nekem AMD R9 380 kártyám van és játék közben szokott ez a "No signal" hiba előjönni. Nálam is van, hogy mágy 5 perc után előjön, de van mikor több óra játék alatt se jön elő.
2016. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!