Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elindul a gépem, de monitoron...

Elindul a gépem, de monitoron se kép, se hang. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 napja vásároltam egy számitógépet, HDMI kábellel működött 10 percig a dolog amikor láttam hogy kikapcsol a monitor hogy nincsen jel. A gép elindul, működik, csak a TV-m azt irja ki hogy nincs jel, próbáltam minden féle átalakitót használni, HDMI, HDMI-DVI átalakitót, stb... De nem működött egysem, valószinű a videókártyával van a hiba, de nem biztos, szeretnék tanácsokat kérni tőletek! Előre is köszi!

2016. aug. 4. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából lehet az még, alaplap, processzor, ram hiba is. Szokatlan, hogy ennyire gyorsan meghaljon egy új gépben valami.


A gépet te raktad össze? Ha igen, akkor szedd szét és nézz végig minden lehetséges hibát.

Ha így sem jó, akkor kizárásos alapon szedd ki a dedikált kártyát, és nézd meg a procival lévővel megy e.

Ha így is ez a hiba jelenség, akkor nagy valószínűséggel vagy proci hiba, amit kétlek, vagy alaplap ami valószínűbb.


Ha nem te raktad össze, akkor vidd vissza ahol vetted, és megcsinálják.

2016. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem én raktam össze, és egy használt gépről van szó, amiről már lejárt a sajnos a garancia is...Esetleg már ötleted van? :O
2016. aug. 4. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben, vidd el szakemberhez, ha nem értesz hozzá.
2016. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!