Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD 480 8gb, vagy GTX 1060?...

AMD 480 8gb, vagy GTX 1060? Melyik a jobb vétel? Illetve ezekből melyik típus a legjobb? (Msi, Asus, stb. )

Figyelt kérdés
Alapvetően nvidia parti vagyok , ezert kicsit ahhoz húz a szívem. De nem tudom, hogy valóban jobban megéri-e. 1080p-re használnám uj játékokhoz , szóval szerintem ezek a kártyák nekem elegendőek lennének .

2016. aug. 6. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
DX12 játékokban hozzávetőlegesen ugyanolyanok, DX11-ben ~10%-kal erősebb a GTX1060, névlegesen valamivel drágább is, de kicsit energiahatékonyabb.
2016. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Es a gtx1060bol melyik modelt ajánlod? Asus, Msi,gigabyte stb.? Vagy nincs nagy különbség ?
2016. aug. 6. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

1080p re mindkettő elég bármelyik játékhoz, és elég is lesz még egy darabig. Azt vedd amelyik olcsóbb.

Engem személy szerint felidegesített az nv a founders edition húzásával, egy ilyen cég támogatását nem tartom jó ötletnek(mielőtt csúnyán nézne rám bárki is, távolról sem vagyok amd fanboy, utoljára 2010 ben volt amd kártyám(azóta meg 3 nvidia), előtte meg talán 2004 ben).

2016. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyarilag huzott az orajel es mas a hutes ennyi a kulonbseg megkene nezni tesztben hogy melyik marka jobb de szerintem az asus
2016. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
msi
2016. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Founders edition valamiért sokkal jobban húzható, mint más kártya, előfordulhat, hogy a prémiumot nem a hűtésért, hanem a válogatott gpuért fizeted.

Más: minden gyártó több szériát készít, így marhára felesleges brandek alapján válogatni, mert nem csak az számít.

2016. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 9opal válasza:

Ha GTX1060-t veszel AMD procihoz, akkor az nem lesz olyan hatékony, mintha radeon-t vennél.

Ha Inteled van csak akkor vegyél GTX-t.

Ha meg AMD-d, akkor jobban jársz az RX-el.

E szerint válassz! :)

2016. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!