Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden videókártya passzol...

Minden videókártya passzol mindenféle gépházba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis.
2016. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lord Hidan ***** válasza:
Nem biztos hogy belefér
2016. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A kicsi belépő szintű kártyák esetében, amik nem nyúlnak túl az alaplapon, mindegyik házba jók.

De középkategóriától felfele már nagyon sok kártya van, amik hosszabbak a megszokottól. Nagy batár hőcsöves hűtőkkel rendelkeznek, 2-3 db ventivel. Ezek már nem férnek el akárhol. Túl hosszúak.


A normálisabb ház gyártók feltüntetik a kézikönyvben vagy a honlapjukon, hogy az adott típusú házba milyen hosszú VGA megy bele. VGA -nál meg minden esetben megtalálható ez az adat.

Persze a gagyi házgyártók nem ilyen figyelmesek, így ez esetben nincs más hátra, mint megmérni, saját kezűleg.

2016. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha megmérem és tegyük fel 10 cm hosszú akkor az hány VGA? mert szeretnék venni egy vidi kártyát de nem akarom azt hogy megveszem 40k-ért majd miután kibontom nem fér bele
2016. aug. 6. 12:00
 5/6 Lord Hidan ***** válasza:
Hogy érted hogy hány vga?
2016. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést most miután írtam rájöttem... bocsánat csak nem vagyok ebben a témában otthon.
2016. aug. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!