Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon lett baja a tápegységemnek?

Vajon lett baja a tápegységemnek?

Figyelt kérdés
A tápomból fújtam ki a port sűrített levegővel, és túl döntöttem a palackot és olyan 0.5 másodpercig ezzel a hideg folyadékkal lefújtam a tápot, és ebből valamennyi a belsőjébe ment. Aki nem tudná: A folyadék nagyon hideg, szerintem meg van -30 fok is, de viszont gyorsan párolog el(2 másodperc). A folyadék nem sugárban jött, hanem kb. úgy kell elképzelni mint egy dezodort.

2016. aug. 9. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
meleg levegővel (hajszárítóval) átfujatnám még, hogy biztos felszáradjon, és utána be lehet dugni.
2016. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még egy napig biztos nem lesz gépem, és ez a dolog tényleg gyorsan felszárad. Lefújtam direkt egy zsepit 1 másodpercig, hogy megnézem mennyi idő alatt szárad fel azon: 30 másodperc volt. Fémen pedig kb. 2 másodperc. A táp természetesen teljesen áramtalanítva volt. Ha víz érte volna, abból sem lett volna gond ugye? mármint azután, hogy hajszárítóval teljesen megszárítom
2016. aug. 9. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:

nem, mivel nem volt áram alatt.

max rozsdát tud okozni, bár ahhoz több kell. :-)

2016. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. Már azt hittem h másnap rákötöm a gépet és szépen elcseszi nekem azt, és akkor bye-bye 2 nyári munkán gyümölcse.
2016. aug. 9. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Utálom ezeket a sűrített levegős vackokat. Vidd el szakszervizbe, és ott ki pucolják neked rendesen. Ha bármi gebasz lesz azért ők felelnek.


Ám ha egy félnapot állni hagyod, nem lesz baja.

2016. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából engem az aggaszt, hogy nagyon hideg volt az amit ráfújam. Az h nedves lett az kevésbé mert gyorsan megszaradt.
2016. aug. 9. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
akár folyékony nitrogénbe is márthatod, a hideggel nincs gond.
2016. aug. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hála az égnek h midig itt vagy h megnyugtass!:))
2016. aug. 10. 08:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést hátha van valakinek van valami hozzáfűznivalója
2016. aug. 11. 13:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma sikerült kipróbálni, és valóban nincs baja.
2016. aug. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!