Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le kell cserelnem a tapegysege...

Zolika217336 kérdése:

Le kell cserelnem a tapegysegemet mert beadta a kulcsot, mire figyeljek oda az ujnal?

Figyelt kérdés
A regi tipusa : Forton/source ATX-400PNR , a W es a alaplapi csatlakozas az egyezzen meg az oke....

2016. aug. 10. 05:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát kérlek arra, hogy minőségit vegyél, és ne ilyen szemetet mint ami most megadta magát.


XFX TS 430W


Ezt ajánlanám. Minőségi, és nem drága. 12-13 ezer ft.

2016. aug. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Én az fsp hexa 400+-t venném, régi és bevált szereplő a piacon, régi hibái, mint a csapágyas venti az újabb szériákra már nem jellemzőek. Xfx ts-ről olvasni néhány negatív vélekedést is, még nem eléggé kiforrott típusról van szó, de nagy mellényúlás azzal se lenne.
2016. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen a konfigod, amibe táp kéne? Anélkül elég nehéz ajánlani.
2016. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2


Az FSP Hexa pont egy hulladék táp. Nem véletlenül fekete listás a külföldi fórumokon. Többek között még a MOV is hiányzik belőle.

2016. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 GB ram

NVidia 960 GT

320 GB HDD

2*2.5 GHZ

2016. aug. 10. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Ajánlani én sem nagyon szoktam, hiszen jobb is van az árán, de azért a "hulladék" kissé erős jelző rá.


Kérdező: egy XFX TS 430 kiszolgálna, esetleg olcsóbban ez: [link]

2016. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!