Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyha bővítem a gépem 2 ről...

Hogyha bővítem a gépem 2 ről 4 gb ramra 64 bites verzio kell?

Figyelt kérdés
ddr2 es es 2x1 gb ram omvan (igen 2016 ban :( ) és sajnos 2 slot om van és vennék 2x2gb ot és a kérdés hogy ha win 10 pro 32 bitesem van ujralehet telepiteni hogy 64 bites legyen cd nélkkűl (mert a beálitásokban van gyáribeálitások visza és formázásal ujrarakás de valyon majd kilehet választanii hogy 64 bites legyen ?)

2016. aug. 10. 14:23
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tudtommal nem lehet. Ide tiszta telepítés kell.
2016. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a pic sá ba már lejárt a win 10 ingyenes nekem az van de akkor letorenteztem volna a 7 est és frisitettem volna :(((((
2016. aug. 10. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs mellette egy 1~2GB -os VRAM -al szerelet VGA nem feltétlen kell a 64bit.

Amit nyersz pl. egy 512MB -os VGA mellet az elvész, a 64bit miatt.

Ha meg egyenest a RAM -ból vesszi a VGA -t mert integrált, akkor már is nem léped túl a 4GB -ot.


Amúgy meg 64bit csak tisztatelepítéssel érhető el.

Ehhez szükséges lemezképet le lehet tölteni a MS oldaláról is.

2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jjha de sajnos 1gb os vga-m van szoval igy 1 gb ramot pocsékolnék el nem? és akkor a 2 helyet 3 gb lenne sok pénzért (ami persze kevesebb mint az alaplap csere ddr3 ra de akor is )

kűldesz linket?

2016. aug. 10. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még mindig maradt kiskapu a win 10 frissítéshez:

[link]

[link]

2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És akkor az jo lenne ha felrakom a 64bit es win 7 et aztán utána frisités

Ugy nemjobb ha egyből a 10et tőltőm a Microsoft oldalárol usb re? Mert a cd olvasom megment

2016. aug. 12. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Először fel kell rát tenned a win 7 64 bit-es rendszert (vagy pro-t, vagy ultimate-ot), aktiválod a dazloader 2.22-vel, felcsatalkozol a netre, ellenőrzöd hogy kiírja a gép: eredeti windows stb, stb.

Másodszo a vezérlőpult > könnyű kezelés > a billentyűzet működésének megváltoztatása > a billentyűzet használatának megkönnyítése > tegyél pipát az állapotjelző hangok bekapcsolásához (ezt így is hagyhatod, legalább figyelmeztet, ha caps lock-ra véletlenül rányomsz). Utána rátérhetsz a frissítésre:

[link]

Ha minden ok, akkor végeztél. Ha nem működik jól a win 10, akkor ezután már próbálkozhatsz egy tiszta telepítéssel, mert a win 10 pro 64 bit már aktiválva volt.

2016. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!