Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új androidos telefont veszek...

Új androidos telefont veszek kibontás után mi az első dolog? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mi az igaz segítség!

1.Kibontom a dobozból rögtön tegyem bele a belevalókat(simet memóriát)és addig használjam ameddig teljesen lenem merül és csak utána töltsem fel teljesen.

2.Kibontom a dobozból rögtön tegyem bele a belevalókat (simet memóriát)és rögtön töltsem fel teljesen az első használat előtt.



2016. aug. 13. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Az első.
2016. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem azt mondták, hogy tegyem fel töltőre kb 12-16 órára és ne nagyon használjam addig, max ilyen kép nézegetés meg alap dolog, de nem igazán érdekelt, fogtam összetettem, megnéztem amiket akartam aztán kapta a 220-at és mikor 100%-on volt lehúztam és belevetettem magam.
2016. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb az, ha fogod, beleteszel mindent, megnézed az alap funkciókat, és ha minden jól működik, akkor mehet töltőre. A 12-16 órás töltést felejtsd el, mert semmi értelme. Tedd fel tölteni, várd meg míg teljesen feltölt, és már használhatod is.
2016. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Senki Alfonz ***** válasza:
56%

Ez már régen misztikum kategória az aksikkal. :)

Semmi jelentösége nincs az akku szempontjából hogy mit csinálsz egy most vásárolt okostelcsivel elöször .

2016. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod és ha van annyi nafta az aksiban akkor használod, ha nincs tedd töltőre és kezd el úgy "belakni" a rendszert. Nem kell túldramatizálni a dolgot.
2016. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek
2016. aug. 13. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

2 Hasznos tipp.

-A Lítium alapú akksikat még mindíg nem kell formázni!

-A nikkel alapú akksikkal ellentétben (amit ugye kell formázni is...) ennek NEM tesz jót, ha hagyod 0%ra lemerülni (am. nem tud, de ez most mindegy, ne menjünk bele)

Úgyhogy töltheted, vagy használhatod, nem lesz baja.

2016. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz ez is hasznosnak hangzik
2016. aug. 13. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Már több mint 10 éve az összes telefonban lítium alapú akumlátor van. Ezek az aksik nagyon jól tűrik a dolgokat. Ha akarod töltöd 5 percig ha akarod 5 óráig. Igazából nincs kirívóan nagy gond. Sőt amit nem szeret az 100% on lenni sokáig (napokig). Illetve nagyon lemerülni se szeret. De baromság a 10 órági töltés. Amint 100 on van, onnantól az elektronika letiltja a töltést, szóval nincs értelme. Kicsomagolod, összerakod és használod ennyi.
2016. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. kösz a lepontozást. ment is a válasz mindenkinek, mivel mindenki baromságokat írt...


Kibontás után le kell meríteni a Lithium aksit, és ezután 100%-ra tölteni. 100% + 3 óra. Elég vicces, hogy olyanok pontoznak le akiknek lövésük sincs a dolgokról. Sok gyökér

2016. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!