Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik olcsóbb router képes...

Melyik olcsóbb router képes egy 2T háttértárolót (torrentek) kezelni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyet írjátok le, ill hogy mit kell tenni vele ahhoz hogy ez működjön is? Ha lehet főleg 20 alatt.

2016. aug. 14. 04:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg ez? [link]
2016. aug. 14. 05:18
 2/2 cydor ***** válasza:
Bár írja az usb2.0 meghajtókezelést ftp eléréssel én mégis inkább egy NAS-t ajánlanék erre a célra. (és használhatod simán az internet szolgáltató routerét)(nekem is egy 2 TB-os Buffalo Terrastation-om van. torrent, videostream, LNA, FTP, meg minden amit akarsz (usb-n külső merevlemezzel vagy penrive-al vagy telefonnal bővíthető, illetve nyomtatószerverként használható). felhasználók, és csoportok hozzáférés kelezése, saját webes felület. Nekem ez már 6 éve magvan, akkor még újdonség volt otthoni használatra főleg 2 TB, ma már rengeteget olvashatsz tesztek is vannak dögivel. Kicsi, elegáns, kevés energiát fogyaszt, bár tény hogy usb 2,5"hdd-vel szemben ennek kell külön tápellátás, de létezik wifis is, vagy hálózati kábellel gyakorlatilag olyan messze viszed a routertől ahogy kényelmes, nem kell szenvedni az usb kábelekkel. Nekem 3,25-ös lemez van benne de természetesen kinek mi az igénye és pénztárcája.
2016. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!