Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet e kapni rendes (bedugós)...

Lehet e kapni rendes (bedugós) hangszóróhoz (3,5 jack) olyan csatlakoztatót, amit bedugok a számítógépbe a másik felét hozzá csatlakoztatom a dugóhoz?

Figyelt kérdés
Hogy úgy "csatlakozzanak" egymáshoz mint pl. a vezeték nélküli egér, vagy esetleg bluetooth-on keresztül. tudom, elég keszekuszán írtam le de csak így tudtam megfogalmazni, nem szeretnék olyan válaszopciót hogy vegyek bluetooth hangfalat.
2016. aug. 14. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem amelyik hangfalban nincs bluetooth vagy egyáltalán nem is támogatja ezt a vezeték nélküli hangzást arra nincs megoldás....(szerintem de aki csinált már ilyet az segít :) )
2016. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Ja ,hogy vezeték nélküli fülhallgatóra gondolsz?

Ha nem akkor valamit félreértettem, bocsánat.


Én vezeték nélküli fülhallgatót használok (így lehet vezetékes fülhallgatót szerintem nem lehet vezeték nélkülivé tenni) és nem jó, nem bluetooth-os hanem rádiós de folyton sistereg és még befog ilyen-olyan mellék dolgokat is.

2016. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen a vezeték nélküli hangzásos dolgok nem olyanok még mint a vezetékesek :)
2016. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Vezeték nélküli hangról van szó.

Persze, van ilyen, rengeteg féle. Ebayen is találsz, bluetooth transmitter a neve annak az eszköznek, amit a hangszóróba kell beledugni.

A Google is gyárt ilyet Chromecast Audio néven.


Emellé még kell venned egy Bluetooth adaptert a géphez, ami küldi a jeleket.


Saját tapasztalatom nincs vele, de valószínűleg jó minőségű hangzáshoz jó minőségű eszközök is kellenek, azok meg nem olyan olcsók.

2016. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

utolsó: akkor is kell ilyen adaptert vennem ha a gépen van bluetooth?

2016. aug. 14. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nem kell :)
2016. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!