Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Szeretnék érdeklődni, az...

Teckferi kérdése:

Üdv! Szeretnék érdeklődni, az alábbi konfigot vásároltam és valamilyen okból kifolyólag nem indul a PC. A kedves olvasós közönség szerint mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Videókártya: AMD 100-505980 FirePro W2100 2GB DDR3 PCIE

Processor: AMD FX-6350 3.90Ghz AM3+ BOX

Alaplap: ASROCK 970M Pro3

Ram (2x): ADATA 16GB XPG V2 DDR3 2400MHz CL11 KIT AX3U2400W8G11-DGV

A VK és a Ram másik PC-ben ki lett próbálva tökéletesen működik. De így egybe építve a gép nem jut el odáig, hogy a monitornak jelet közvetítsen. Bekapcsol, a ventilátorok pörögnek, majd ez megy tovább... Semmi több.



2016. aug. 16. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Táp?
2016. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyedben elvinném egy szerelőhöz, egy átlag embernek nincs annyi plusz alkatrésze, hogy kipróbálgathassa, hogy melyik alkatrész rossz. A ram amúgy 2x8 giga, nem? A 32 ebbe kicsit sok lenne.
2016. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tápot is kettőt is néztem bele, és 4x 8GB van benne ramból, de akármennyivel néztem, nem indult.

Szerelőnél is volt és nem tudta mi a baja, ezért gondoltam, hátha van a neten valaki, aki jártasabb a dologban vagy esetleg volt hasonló jellegű problémája esetleg tapasztalata az adott alkatrészek esetében.

2016. aug. 17. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:

De melyik az a két táp? Mert ha

codegen

akyga

vargáné és tsa

lc power

vagy hasonló hulladék(akár neves gyártótól) akkor simán lehet, hogy mindkettő szar volt


Az lehet, hogy a videókártya jó, de az nem biztos, hogy az alaplapon a foglalat(vagy maga az alaplap) is jó, így nem ad jelet. Próbáld ki a másik foglalatban is.


Próbáld ki, hogy csak az egyik ramot teszed bele, azt is addig rakod odébb egy másik slotba még a végére nem érsz


Biost próbáltad resetleni? Szedd ki az elemet egy pár percre

2016. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Ramos tanácsod az alaplapon már meg volt és a BIOS-reset is!

A tápok:Chieftec GPA-350S (350W)

és egy 500W-s akyga

2016. aug. 17. 18:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva. Az alaplabon hiányos volt.
2017. dec. 5. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!