Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FUJITSU D3004-A1 milyen...

Gyetvai Dominik kérdése:

FUJITSU D3004-A1 milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
A következő lenne a gondom. Vettem ma egy új számítógépet s rendeltem hozzá egy Asus GeForce silent n210 512mb GDDR3 videókártyát és nem megy bele a foglalatba. Az everest PCI-express 2. 0 x16 foglalatot ír és a videókártya is ugyanezzel a foglalattal van ellátva. Alaplap neve : FUJITSU D3004-A1 valaki lenne olyan kedves és linkelne nekem erre az alaplapra egy 10. 000 ft-körüli 1gb-os videókártyát?

2016. aug. 16. 16:11
 1/6 Lord Hidan ***** válasza:
Ott valamit nagyon rosszul csinálsz akkor. Annak bele kell hogy menjen
2016. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs a foglalat végén egy pöcök ami tartja a VGA-t és el van húzva...nem az miatt nem megy bele véletlen?
2016. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem megemlíteni, hogy fekvő a gép nem álló.
2016. aug. 16. 16:30
 4/6 Lord Hidan ***** válasza:
Attól még bele kell hogy menjen a foglalatba
2016. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam nem jó. Nézegettem google-ba és a videókártya PCI-expresszes ugye elől kicsi hely hátul hosszú, nekem pont fordítva van a foglalatom elől a hosszú és hátul a kicsi magyarul semmilyen féle képpen sem fog belemenni.. pedig az everest PCI-e 2.0 x16 ot ír nem tudom miért... FUJITSU D3004-A1 az alaplapom nem tudna valaki nézni rá nekem egy 10.-e forint körüli videókártyát?
2016. aug. 16. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] így néz ki a foglalat?
2016. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!