Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a gépet...

Amikor bekapcsolom a gépet csak egy pillanatra villan fel az alaplap jele aztán semmi kép de hang van és a led is világít a monitoron. Tegnap már megoldódott a probléma a videókártya és a táp cserélyével. De ma ugyan azt csinálja. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és az jött ki hogy tápot vagy videókártyát kéne cserélni. Ezeket megtettem reggel és délután tökéletesen működött a gép aztán amikor este bekapcsoltam volna ugyan ezt csinálta. A konfigom:

ASRock FM2A58-DG3+ alaplap

Videókártya: GTX 950

Processzor: athlon x4 860k

Táp: Corsair vengeance 500w

Ram 8gb

Az alaplap, processzor és a ram 2 évesek a táp és a videókártya viszont még új.

Teljesen tanácstalan vagyok mit kéne tenni :/


2016. aug. 20. 11:03
 1/3 fersk ***** válasza:
Integrálttal sem jó? Monitor kábel cserével?
2016. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Integráltal sem. A monitor kábel cserét még nem próübáltam. Ha ki aztán be kapcsolom a monitor megint látom a képet egy pillanatra aztán megint elmegy.
2016. aug. 20. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor kikapcsolom a gépet ki szokta írni hogy "no signal detected" de most azt se írja ki.
2016. aug. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!