Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan kérdésem kérésem lenne...

Lütyő kérdése:

Olyan kérdésem kérésem lenne hogy bővíteni szeretném a számirtógépem főként a videokártyám és a processzorom, és hogy milyent lenne értelme venni hogyha játékokra használnám?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 07:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Akkor letudod írni nekem a pontos neveket és a kb összegeket videokártya táp és proci ami az alaplapomba jó és amivel biztos futni fog a game !
2016. aug. 22. 10:55
 12/25 szántóvető ***** válasza:

[link]

garit kérjél rá vagy teszteld le a vevőnél.

[link]

[link]

ez így elég sok pénz és nem vagyok benne biztos hogy megéri-e ennyit kiadni.no mindegy,gondolkodj rajta :)

2016. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Gondolom a videokártya a legfontosabb vagy ha egyszerre nem is megy melyikkel van értelme kezdenem ?
2016. aug. 22. 11:33
 14/25 szántóvető ***** válasza:
vga-val mindenképp.de csak ha jó a tápod.ha nem,akkor táp is kell.
2016. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tápomat hol tudom megnézni milyen mert akkor elküldeném és tudnád hogy jó e vagy sem ?
2016. aug. 22. 11:45
 16/25 anonim ***** válasza:
vedd le a gépház oldalát és nézd meg a típusát! De én hanyagolnám a Zalman tápot inkább vedd ezt : [link]
2016. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Megnéztam ! HKC USP5565
2016. aug. 22. 12:59
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát ezt a tápot viszont cserélném a helyedben nehogy tönkre tegye az új hardvereket mert a legalapvetőbb biztonsági előírásokat sem teljesíti (arról nem beszélve hogy passzív és olyan az áramingadozása mintha egy krumplival kötndé össze a hardvereket)Tehát mint linkeltem én egy XFX TS 430-at vennék az stabil biztonságos tápegység! ( [link] )
2016. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
És akkor az elöbb említett videokártya jo az alaplapomba ? És ha megveszem a videokártyát és a tápot akkor illik egy Windows ujratelepittés nem ?
2016. aug. 22. 13:10
 20/25 anonim ***** válasza:

hát illene főleg mivel új proci lesz benne de amúgy igen minden passzolni fog!


Na szóval ezek legynek:

Videókártya: [link]


Proci:

[link]


és táp:

[link]

2016. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!