Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon 5670 HD 1GB DDR3...

Ati Radeon 5670 HD 1GB DDR3 "nem műkődése" Több infó lent?!

Figyelt kérdés
Az a problémám lenne, hogy mielőtt újra raktam a gépet minden jó volt minden műkődőtt rendesen de mióta újra raktam nem műkődik a videókártya vagy én nem is tudom mi lehet a baja. Szóval újraraktam a gépet leszedtem hozzá az amd oldalról a drivert de nem változott semmi, leszedtem a raptr általl fejlesztett AMD Gaming Evolved-et az azt írta ki nincs driver ehhez a videókártyához de mielőtt újraraktam akkor meg jó volt. Leszedtem az AMD autodetectet és az is azt írta ki, hogy nem található illesztő program. Leszedtem az everestet és az kidobta az integrált videókártya nevét: nvidia geforce 7025 / nvidia nforce 630a és ehhez állandóan automatikusan tölti le a drivert és fel is rakja de viszont még a GTA SA is laggol vele. Hiába törlöm le eszközkezelőből vagy hiába rakom újra ismét a gépet mindig magától visszarakja ennek a kártyának a driverjét de az AMD meg nem műkődik, valaki tudna segíteni létszives??

2016. aug. 22. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az AMD kontroll panelben kell lennie egy olyan opciónak, hogy be tudd állítani, hogy a rendes VGA-t vagy az integráltat használja.
2016. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nekem csak ennyi opció van és itt sehol sincs ez a változtatás a kettő között, tényleg nem tudom mostmár, hogy mit csináljak valaki tud segíteni?

[link]

2016. aug. 22. 16:47
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A monitor kábelét nem dugtad át véletlenül az alaplapi monitorcsatlakozóba? Ellenőrizd, hogy biztosan a videokártyához csatlakozik.


BIOS-ban is megnézném, hogy le van-e tiltva az integrált videokártya. (az alaplap pontos típusának megfelelő kézikönyvben talán részletes leírás is olvasható)


Az sem zárható ki, hogy kimozdult a videokártya a foglalatából.

2016. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát igen gyökér voltam nem is tudom, hogy került az alaplapba a monitor és nem a videókártyában volt. Nah mindegy köszi a választ mostmár az AMD autodetect felismeri a videókártyámat le is szedtem hozzá a drivert de miközben telepítem az 1/3-nál mindig kiírja, hogy a műkődése leaállt és nem tudom felrakni... Erre nem tudom mi lehetne a megoldás valakinek valami tipple?
2016. aug. 22. 19:25
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Ahogy látom Win7 lehet a gépen. Próbáld az autodetect helyett a konkrét driver-t:

64bit - [link]

32 bit - [link]

A letöltött telepítőn jobbegérgomb > Futtatás rendszergazdaként.

2016. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!