Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy minőségű legyen, de ha lehet 100000ft alatt legyen, nem kell hogy legyen rá telepítve op rendszer, de az alaplapja engedje, hogy régebbi op rendszert is tehessek rá. csak hogy tudjátok, nem arra értem, hogy lehessen rá win 95-öt tenni, csak arra, hogy ne olyan legyen, hogy windows 8-nál kisebb verziót nem enged telepíteni.

2016. aug. 22. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én személy szerint az Acer márkát javaslom. Úgy 8 éve vettem egy középszintű Acer laptopot (Extensa 5635Z), és ezalatt az idő alatt egyedül a "D" betű lett kissé gyíkos (de működik), mindezt úgy, hogy volt a laptop használva hidegben-melegben, és jópár ezer kilométert megjárt, még USA-ba is kijutott. Na ezt nevezik mifelénk minőségnek.

Az igaz, hogy a gétéá öt nem fut rajta, hát aztán...fut rajta másik ötszázcsilliárd játék.

2016. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igazából ha kikapcsolod az UEFI-t akkor fel tudod rakni, majdnem az összes laptopra a Win 7-et.
2016. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. nem szoktam gtazni, úgyhogy az nem baj.

2. az a kérdés lényege, hogy milyet vegyek, és hogy hol tudnám beszerezni. (ezt csak azért írtam, hogy a következő válaszadó tudjon a beszerzéséről is mondani)

2016. aug. 22. 21:27
 4/20 anonim ***** válasza:
A beszerzésben lehet tudok neked segíteni, de ahhoz előbb el kell kötelezned magad valamelyik mellett.
2016. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Acer Aspire ES1-571-C2L8. Szerintetek ez jó lenne nekem?
2016. aug. 22. 21:53
 6/20 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ez egy elég korrekt gép. Nem gamertípus, de a feladatait SZVSZ ellátja. Ha nem "gétéázol", akkor bőségesen elég.

A beszerzésben pedig, mint mondtam, lehet hogy tudok segíteni.

2016. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
windows 7-en vagy 10-en elfutnak a dosos játékok emu nélkül? Csak azért kérdem, mert 1-2 dosos játék nem ment dosboxban. De ha tudtok más emut javasolni, akkor kipróbálom. Még vmi, windows 10 támogatja a teljes képernyős módot?
2016. aug. 22. 22:38
 8/20 anonim ***** válasza:
Már XP alatt se futottak a DOS-os játékok emulátor nélkül. Tudom, mert én is csipázom a DOS-os játékokat, és erre a "túlélő típus" Acer laptopom több mint megfelelő, úgyhogy fel is toltam rá jópár százat. Van, ami működik (viszont hangja és zenéje nincs), viszont a többséghez DOS-emulátor kell. Windows 7 alatt meg főleg. A Windows 10 meg egy hordó fos, felejtsd el.
2016. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ismered-e a supaplex nevű játékot. Az megy win xp-n, de nem ment dosbox-ban. esetleg meg tudod nézni, hogy windows 7-en működik-e? Itt egy link ahonnan letöltheted: [link]

itt kattints a supaplex.zip-re, és utána meg is tudod nézni. (én is megnézném, de nekem csak win xp-m meg win 8-om van. ha nem működik vagy nem tudod kipróbálni, akkor tudnál valami dos emut javasolni

2016. aug. 22. 23:07
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem megvan, egyik régi kedvencem, és Windows XP alatti DOSBOX-ban működött jól. Holnap megnézhetem egy Win 7-es gépen is. Ha feltelepül a DOSBOX és elindul, akkor nincs akadálya a dolognak.

Mindenesetre az én "túlélő típus" Acer-em hibátlanul viszi.

2016. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!