Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik táp jobb?

Pátkai bálint kérdése:

Melyik táp jobb?

Figyelt kérdés

-Corsair 450W VS450 tápegység

-Thermaltake 450W TR2 Bronze TR2-0450NPCB

-Chieftec ECO 500W GPE-500S tápegység

?????????????????????????????????????????



2016. aug. 23. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam, a Chieftec Eco a legkevésbé szarabb, a Corsair VS és Thermaltake TR2 nem teljesítik az ATX szabvány előírásait és veszélyesnek minősülnek.


Chieftec ECO-ban pedig nincs OCP és OTP, ezért nagy teljesítményű gépeknél elég rizikós, meg egyébként sem túl stabil.


Legyen a Corsair Vengeance. Gyűjtsd még egy kicsit.

2016. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ECO árán van XFX TS 430W, én inkább azt venném.
2016. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a xfx ts milyen kártyákat meg procikat bír majd ki kb szval nem tudom hogy az intel mikor dob ki új procit a piacra de majd fejleszteni szeretném a gépet mondjuk elbír a táp egy i7-t és egy 1060-at?
2016. aug. 23. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy irodai tápegység, nyilvánvalóan úgy is kell kezelni. Természetesen bőven elbírja őket, ugyanis eg i7 fogyasztása a 100W-t, egy GTX1060 pedig 120W-t sem fogja soha elérni maximális terhelésen sem, a tipikus fogyasztásuk pedig ennél jóval alacsonyabb.
2016. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irodai, nyilván nem tuningra van, meg sli-re. De ez legalább minőséginek mondható és az ára sem vészes.
2016. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!