Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső HDD-t nem ismeri fel a...

Külső HDD-t nem ismeri fel a laptopom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy pár hónapja vásároltam egy Samsung M3 külső HDD-t. Eddig gond nélkül működött, azonban a minap újratelepítettem a Windowst a gépemre, azóta a laptop nem látja a winchestert. Bedugom USB-be, világít, a gép kiírja, hogy telepíti az illesztőprogramot, ezután semmi sem történik. Jobb alul a tálcán kiírja, hogy leválaszthatom, tehát valamilyen szinten felismeri, azonban nem látja. Lemezkezelőben sem írja ki. Az esethez még hozzátartozik, hogy Xbox-hoz is ezt a HDD-t használom, a konzolon pedig gond nélkül megy, tudok játszani. Aki tud, segítsen legyen szíves, köszönöm előre is!

2016. aug. 26. 13:13
 1/2 hypno ***** válasza:
A tapasztalatlanok ott szokták elrontani a Windows újratelepítését, hogy amikor felkúszik az operációs rendszer és működik, akkor örömükben elkezdik használni a gépet, és megfeledkeznek a driverek telepítéséről
2016. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nem hiszem, hogy a driverrel lenne a gond. Elméletiekben a Windows 10 automatikusan felismeri és leszedi hozzá a szükséges drivert. Mindenesetre Slimdrivers-szel keresgéltem és töltöttem le még drivereket, de a problémám ezután is fennál. Megpróbálom másik driver keresővel/frissítővel.
2016. aug. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!