Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűnt a Windows 10-ből a...

Eltűnt a Windows 10-ből a bluetooth?

Figyelt kérdés

Windows 10 64 bit van a laptopomon. Pár hete még megvolt a műveletközpontban a Bluetooth ki-bekapcsolási lehetőség, de most már nincs. Se az eszközkezelőben, sem a gépházban sincs. Már minden módszert megpróbáltam, angol nyelvű honlapokat is néztem, nem segített, pedig elvileg másoknak is volt ilyen problémája, főleg a legutóbbi nagy win10 frissítés után.

A minap apukám hívott telefonon, hogy nem tudja használni a bluetooth egerét, pedig a tegnap még működött. Neki is hasonlóan eltűnt minden bluetooth csatlakozási lehetőség.


Mi lehet a baj ?


Én spec. nem használom annyira, de ő igen, és nem tudok így segíteni neki, mivel az enyémen sem tudom helyre hozni.


2016. aug. 29. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hardwer hiba
2016. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lali51 ***** válasza:

Eszköz kezelőben ott van?

Van ismeretlen eszköz?

Frissítsd a drivereket,első sorban a gyártó honlapjáról.

Frissitsd az alaplapi chipset-et is.

2016. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a gondom, sehol se találok rá megoldást, már azon gondolkozom, hogy melyik kalapáccsal törjem össze a laptopot...

Aki tud rá megoldást a problémámra az kérem írja meg hogy mekkora súlyú kalapáccsal törjem darabokra ezt fos laptopot...

2016. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valami nagyon elb.aszott Windows dolog lehet ez, mert amikor haza mentem hétvégére, az otthoni laptop, ami a tv alá van betéve, szintén ezt csinálja. Pedig idáig megvolt a bluetooth, ott lehetett kapcsolgatni... Hihetetlen.

A bt szolgáltatások futnak, automatán indulnak, de most majd újra rakom a gépem és figyelem, hogy mi b.assza el...

2016. szept. 7. 20:46
 5/12 A kérdező kommentje:

Vicc, hogy újratelepítés után egyáltalán nem talált most már bluetooth-t. Pedig régen megtalálta és a Műveletközpontból egyből lehetett ki-be kapcsolni.

Valakinek ötlet?

2016. szept. 19. 19:29
 6/12 lali51 ***** válasza:
Alaplapi chipset drivert a gyártó oldaláról töltsd le és telepítsd.
2016. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
35%
Sajnos segíteni nem tudok, csak szólnék, én is így jártam. Hardver meghibásodás nálam kizárva, valami a frissítés óta "bekavart". Ne félj, nem a gépeddel van gond. Még nem volt időm utána nézni alaposabban, ha megoldódott a problémám, írok. Üdv.
2016. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi.

Több ismerősöm is így járt egyénként, csak nekik nem tűnt fel, mivel nem is használják.

Köszi. :)

2016. dec. 2. 19:12
 9/12 anonim válasza:
dettó ugyanez a hiba már néztem róla videókat hogy hogyan lehet megjeleníteni de nem jött be
2016. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 OnelLee válasza:
Sziasztok, nem tudom, hogy még aktuális-e a téma, de nálam is ez volt a probléma, és sikerült megoldanom. A laptopom lenovo ideapad z580, én bementem a bioszba és ott volt nekem egy olyan lehetőség, hogy a bluetooth létiltása és letiltottam és utána elmentettem és elindítottam a windowst rendese, így ugye bár eltűnt a rendszerből, újra kikapcsoltam és beléptem a biosba és vissza kapcsoltam a bluetooth-tot és újra működött a gépezet, szerintem ilyenkor ez olyan, mint, ha kivetted volna a gépből és újra vissza és ilyenkor új eszközként kezeli valamennyire. Remélem tudtam másoknak is ezzel a megoldással segíteni.
2017. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!