Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A notebook windows 10 pro...

A notebook windows 10 pro Intel® Core™ i3-2310M Processor (3M Cache,2.10 GHz) memória 4 gb ddr3 videókártya nvidia geforce gt 540m tehát a kérdés, hogy hány magot lehet megadni?

Figyelt kérdés
a feladatkezelőben a teljesítmény fűlnél ugye 1 magot mutat de a rendszer konfigurációnál (msconfig) a rendszerindítás fülnél speciális beállításokban át lehet állítani 1-4 négyig van eddig 1-esen volt most át állítottam 2-esre érdekelne,hogy van e valami pozitív és negatív következménye ha mondjuk nagyobbra állítom ?

2016. aug. 29. 19:46
 1/2 Angelless válasza:
Én a helyedben két magon "hagynám". Negatív következmény annyi lehet, hogy lassabb lesz a gép, 2.10 GHz-nél ez elég valószínű.
2016. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Átállítottam egyszer, és a játékok elkezdtek szaggatni.

Hagyd, ahogy a windows beállította.

2016. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!