Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopvásárlásban valaki...

Párna kérdése:

Laptopvásárlásban valaki tippeket adni? Egy max 170ezer Ft értékű laptopot szeretnék venni, viszont nem értek hozzá és lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Elsősorban játékokra használnám. Nem kell komolyra gondolni, Lol, wow, cs:go esetleg far cry4, mindezt magas grafikán.Kinéztem egyet(ASUS X554SJ-XX028T notebook) amely ezeket tartalmazza:

-Intel® Pentium® N3700 (Quad-Core, 1.6 - 2.4 GHz)

(i3-hoz képest ez milyen?)

-memória:4 GB

-videókártya: NVIDIA® GeForce® 920M 1 GB DDR3

(itt az 1gb nem kevés? DDR3 és DDR5 között különbség?)

-memória sebesség 1600mhz


Esetleg valaki tud mást ajánlani? Milyen proci, memória a legjobb ebben az árkategóriában?



2016. júl. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A játékot laptopon felejtsd el.

Minimum 250től indulnak azok a gépek amik már érnek is valamit.


Ha mindenképpen lapost akarsz, akkor gyűjts mellé vagy nézz szét használt piacon. Bár az utolsó opciót nem javaslom.

2016. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Laptop nem játékra való ebben az árkategóriában. Inkább pc!

Farcry max grafikán biztos nem menne.

2016. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

far cry 4 hez egy gt 940m is kevés lenne ami ebbe az árkategóriába bele férne. viszont találtam egyet amiben gtx 950m van és az aránylag jól is futtatná .

+4 gb ram-ot érdemes lenne hozzá kérni.


[link]


far cry 4 -en sok más jó játék el fut ezen a laposon még.

2016. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hop azt nem is láttam hogy még magas graffon tolná a far cry 4 -et na oda hd képfelbontása maxon a gtx 950m elég .. a gt 940 még low grafikán sem bírja akadás nélkül.
2016. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor farcry kilőve. Viszont a többi játékot viszi stabil 60fpsel minimum? Illetve a többi kérdésre tudnátok választ adni?
2016. júl. 15. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia 150.000ft ér lenovokat néz ,lehet kapni belölük már i5-st is a kiválóan elviszi a leírt játékokat
2016. júl. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező vak vagy mit linkeltem ???

[link]

ezen a gépen simán játszható a far cry 4 mivel gtx 950m -el van szerelve.


amit te írtál laptopot az asló hangon is max 90 ezret ér !!! nem játékra való .

2016. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!