Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért forró a processzor? És...

Devil898hun kérdése:

Miért forró a processzor? És miért kapcsol le a gép 4 perc után?

Figyelt kérdés
Vettem egy Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz es procit!Kicseréltem a régivel, röktön újra is telepítettem a windowst,de ahogy bekapcsolom a gépet pár percre rá kikapcsol a gép,szerintem azért van mert túl forró a proceszor mert szétszereltem a gépet és megnéztem,nagyon forró volt a processzor!Az lehet a baj hogy gyenge a hűtő?Egy E5200 as procihoz kapott hűtőt használok hozzá!Tudom hogy most jönnek azok a válaszok hogy hülye vagyok meg minden, de fogkrémet kentem a processzorra hogy addig bírja ki ameddig nem veszek hűtőpasztát,ez lehet a gond?Nem tettem sok fogkrémet rá!Mellesleg azért tettem rá fogkrémet mert a régebbi gépembe lévő processzort is azzal kentem be és semmi probléma nem volt!Tanácstalan vagyok!Új hűtőt kellene vennem, vagy rendes hűtőpasztát?Tanácstalan vagyok!
2016. aug. 30. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:

7GB RAM

GT 640 2GB

2016. aug. 30. 16:37
 2/8 nggd válasza:
Nem feltétlenül. Nekem ugyanez volt a videókártya driver miatt
2016. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nyugtass meg, hogy a hűtőt visszaraktad ? Vagy csak simán a fogkrém ?
2016. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy viszaraktam!
2016. aug. 30. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Az E5200-nak a legvékonyabb rézmag nélküli hűtője van, csoda, hogy 4 percet kibír egy Q6600 alatta.

A Q6600 gyári hűtője kb 3x nagyobb és rézmagos, és azzal is 63 fok körül van.

Szerezz rá egy régebbi CM hiper 212-t vagy egy AC 7 pro-t, mindkettő hűvösen tudja tartani.

2016. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A ARCTIC Freezer 7 PRO DCACO-FP701-CSA01 jó lessz rá?
2016. aug. 30. 19:40
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

A harmadik válaszóló segített!

Megjött a hűtő, és remekül hűti a processzort!

Köszönöm szépen!

2016. szept. 1. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2016. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!