Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leöntöttem a billentyűzetem?

Leöntöttem a billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Tegnap este leöntöttem narancslével a billentyűzetet (A nyilaknl meg ott feljebb). Letörölgettem és használtam még 1 órát,akkor működött. Reggel felkelek, most meg pl. az F betűt megnyomom,akkor elkezd hülyeségeket írni pl: f8f7gf Menthető még?

2016. aug. 31. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Narancslé ha teljesen megszárad akkor is ragadni fognak a billentyűk. Ennek már sok esélye nincs :(
2016. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd ki a billentyűzetet, és szárítsd meg meleg levegővel. Egy próbát megér.
2016. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahol leöntöttem azokat a billentyűket sose használtam még életemben,az a bökkenő,hogy hülyeségeket ír ki F-től jobbra,ha megnyomom vmelyik billentyűt.. Most hajszárítóztam a vizes részeket talán megy.
2016. aug. 31. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:

"vizes részeket"

Pont ez a lényeg, hogy nem vizes, hanem ragacsos-narancsos.

2016. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szétszed, (aktív elektronikamentes részeit) elmosogat, összerak, imádkozik.

G.

2016. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az olcsó billentyűzetekkel van tapasztalatom. Ezeket a sima víz is ki tudja végezni. Ha a kontaktfóliák közé megy (márpedig oda megy, a kapilláris hatás miatt szívja magába rendesen), akkor onnan az életben ki nem szárad. Az egyetlen megoldás, ha azonnal szétszeded, és a fóliát szép óvatosan kiszárítod. Macera meló, és nem feltétlenül éri meg, mert mostanra már lehet, szépen le is bontotta a vezető rétegeket.
2016. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind1, most kiszedtem a billentyűket és kitettem a napra.. Ha nem jó,akkor veszek egy újat,ennyi..
2016. aug. 31. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!