Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell figyelnem egy hasznáé...

Mit kell figyelnem egy hasznáét tablet vételénél?

Figyelt kérdés
Vásárolnék 8 éves unokámnak egy használt Tabletet, mert nagyon rákattant a mesefilm nézésre. teljesen antitalentum vagyok a műszaki feltételek terén, valaki világosítson fel, mire kell figyelnem, ha vásárolnék egyet egy online piactéren. Milyen műszaki paraméterek kellenének? Köszönöm.

2016. aug. 31. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánsz rá? Mert csak videó nézésre akár újonan is lehet olcsó darabokat kapni.

Egyébként olyan helyről vegyél, ahol az eladónak van értékelése, és értelem szerűen az jó is.

2016. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1gb ram hálás dolog :) háttértárból sem arthat a 8gn de a 4is elég ha sd kártyával bővített, de az 1gn ram és a 4 magis processzor mar egy jó belépő kategória, ami még elég jól is használható. 12-13 korul kapni mar szerintem.
2016. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, attól függetlenűl, hogy fogalmam sincs, mit takar a " 8 gn, 4 is sd bővítés (ezért kértem, hogy szájbarágósan írja meg valaki.
2016. szept. 1. 07:47
 4/4 anonim válasza:
1gb ram. 8 gb háttértár. 4 magos processzor. Körülbelül ennyi. :)
2016. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!