Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok a prohardveren...

Hogy tudok a prohardveren se4gítséget kérni? Hardverapró-n tag vagyok.

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 16:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Van hűtőpad. Egy Cooler master nem tudom milyen tipusú. Inkább a kompatibilitási hibáktól tartok mintsem a túlmelegedéstől. Viszont ha folyton 80 fokon menne az sem lenne a legjobb.
2016. szept. 1. 17:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Viszont a másik problémám az lenne hogy a 35W TDP-s I7-es procik csak 2 mag-4 szálon futnak. Nem tudom így mennyi különbséget vennék észre a mostani I5-höz képest. Megérné-e egyáltalán +20 ezret kiadni (KB ennyért árulják használtan) ha teljesítményileg nem javulna a laptop.
2016. szept. 1. 17:50
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért már a 45W TDP-s I7-ek 4 mag-8 threads. Azt már biztosabban észre venném, mármint a javulást az I5-höz képest.
2016. szept. 1. 17:52
 14/15 Dongaben ***** válasza:
Őszintén? Mindegy melyik fórumon, de szerencse kérdése, hogy elcsípsz valakit, aki ilyennel találkozott a gyakorlatban. A többi csak találgat...
2016. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi a korrekt válaszért...:DDD
2016. szept. 1. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!