Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elindítom a gépet, rendesen...

Elindítom a gépet, rendesen beindul, mint ahogy szokott, de a monitor nem jelez mint ha be se kapcsoltam volna, (csak villog sargan) Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az utolsó használatnál lefagyott, és nem reagált semmire, tehat kikapcsoltam, majd kb. 5 óra mulva beakartam kapcsolni, de nincs kép, a gépem:

alaplap: asrock fm2a58m-Dg3+

proc.: AMD A10 4X 4,2Ghz

video.: Gigabyte(AMD) Radeon R7 370 2GB 256bit GDDR5

ram.: 8Gb

A táp: 400w Codegen

A tápot kivettem es kipróbáltam egy másikkal (akyga) azzal sem jó, kivettem a videokarit, ratettem az alaplapira azzal sem jo, akkor az alaplap lehet a rossz?



2016. szept. 1. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh hát nem volt minosegi a csere (codegen-->akyga).

De szerintem a táp kinyirta a gépet.

Nem volt áramszunet vagy ilyesmi?

2016. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem volt, játszottam, és egyszer csak lefagyott...kinyírtaa???? Ugy komplett nem, nem? Mar ki amartam cserelni nem volt benne sokat, csak nemvolt penzem venni!
2016. szept. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!