Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi laptopok közül...

Az alábbi laptopok közül melyik alkalmas a leginkább játékra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Vagy felőlem lehet más is amit gondolsz, de én ezeket néztem ki.

Nincs pénzem 200.000Ft-ért igazi gamer laptopot venni, így ilyen árfekvésbe nézelődök inkább. Azt is tudom, hogy ennyi pénzből már sokkal erősebb asztali PC-t is össze lehet rakni, de nekem mindenképp laptok kell. Azt a gépet szeretném amelyik a leginkább alkalmas játékra. Köszi előre is!



2016. szept. 2. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy egyértelmű választ vársz a kérdésedre, de ennyiért nem szabad laptopot venni, ha a Játék is opció.

Elmondom mi történne. (tapasztalat)

Hazaviszed, az első örömködés és ujjongás után, elkezdenéd feltelepíteni a játékokat. rájönnél, hogy ez se megy, az se megy, és tulajdonképpen semmi sem megy rajta. Nem rossz gépek ezek, de nem játékra valók.

Tavaly karácsonyra egy 12 éves kislányt leptünk meg egy ilyesmi géppel, és rövid idő után kiderült az amit tudtam előtte is, hogy nem játékra kifejlesztett cuccal van dolgunk. De hát Ő ragaszkodott a laptophoz. Ma már szinte be sem kapcsolja. :)

Ez egy személyes tapasztalat volt, ne vedd rossz néven tőlem !

2016. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt kezdődik egy Gamer lapos, és még ez is eléggé sovány.

2016. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lenovo erősebb valamivel és jobb a felbontása, de játékok alatt a full hd-t nem hiszem hogy ki fogod tudni használni. League of legends, cs go és társaira tökéletes, de pl gta v-öt már nem erőltetném.
2016. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem szólókra. Ennyiért nemhogy játékra alkalmas laptopot, de laptopot úgy általában nem szabad venni. A játékokat elfelejtheted. Word, film, net. Ezekre kb. alkalmas.
2016. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincsenek olyan nagy igényeim. nem kell nekem full hd, meg ultra minőség. hajlandó vagyok kompromisszumot kötni a grafikai minőséggel, a lényeg hogy akár minimum beállításokkal is de menjen rajta a játék. a mostani laptopmba gt 635m 2GB, pentium B960 van 4GB ram-mal és el tudok vele játszani az AC 3-4el, Battlefield 3-mal, Skyrimmal, world of tanks-el, 720p-be, low-medium-high beállításokon, kb 30 FPS-sel, ami nekem bőven jó.. viszont ilyenek hogy witcher 3, fallout 4, már szóba se jöhet.
2016. szept. 2. 13:00
 6/8 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! ennek fényében milyet ajánltok?
2016. szept. 2. 13:01
 7/8 CspCsj ***** válasza:

130ezerért Geforce 940M-mel is kapható, akkor már inkább olyat.

[link]


Vagy 164ezerért Geforce 950M-mel még jobb lenne, de az már valószínűleg túl van a keretösszegen.

[link]

2016. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenovo y700 250ezer na innentől kezsődnek a normális laptopok
2016. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!