Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Smart watch okosóra 5000 ft...

Smart watch okosóra 5000 ft alatt? Szabad ilyenért pénzt adni? Ebayről újonnan

Figyelt kérdés

Itt ez a kütyü:

[link]


Okosóra 5000 ft alatt újonnan.

Szabad ilyenért pénzt adni?

Nem az a kérdés az okosóra mint termékfajta mire jó (sztem kb semmire)

hanem az a kérdés mit tudhat és milyen minőségű lehet egy ilyen olcsó cucc?


Papíron a paraméterek nem rosszak a nagyok nyomába ér.

De uez a hardver Sony Samsung Lenovo Huawei kiadásban 40-50.000 HUF.


Ez meg tizede.

Ami rosszat sejtet.

Szabad ilyenért pénzt adni?


2016. szept. 3. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem ugyan az az átka, mint az olcsó okos cuccoknak. Nem bírja el a saját rendszerét, lefagy, sír, hogy nincs rajta hely, leállnak a szolgáltatások, elfogy a memória.
2016. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
ha semmire nem jó akkor minek adnál pénzt érte?én dz 09-est vettem,ezzel legalább lehet telefonálni mert kezeli a sim-karit.de itthon is kapsz olyat szerényebbet amilyet linkeltél,jobban jársz ha innen veszed: [link]
2016. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ne röhögtess! Hát ez ugyanaz a szutyok amit ebayről olcsóbban megkapok!
2016. szept. 3. 13:04
 4/7 anonim válasza:

Szia


Szerintem megéri, csak ne nyúlja le a pósta...


Én tegnap rendeltem ezt:

[link]


Emelett gondolkoztam egy GT08-ason is, ami gyakorlatilag egy Apple Watch clone, de a menüje nem tetszett illetve biztos lenne aki kiszúrná hogy klón és kiröhögne :D Pedig az jobban néz ki.

2016. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
mennyivel olcsóbban,5 euróval?cserébe normális garit kapsz és nem 3-4 hét alatt jön meg.
2016. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"cserébe normális garit kapsz "


Na volt már nekem tapasztalatom egy kínai mobil "normális" garijával amit hazai cégtől rendeltem, mondván ha gar kell majd ők intézik.

Na tudod mit. Lótúró. Vgay 2 hónapot ültek rajta és még szállítási ktg-t is rám akartak verni. Mert kiderült ők is onnan rendelik ahonnan én rendeltem volna és gar esetén ők is oda küldik ahova én is küldeném.

2016. szept. 3. 15:12
 7/7 SzaboSandorZoltan23 válasza:
megérné, ha aliról gyíbestről, vagy épp bangódszról rendelsz, ott vannak értékelések stb.
2020. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!