Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Középkategóriában melyik a...

Középkategóriában melyik a jobb laptop márka HP vagy ACER és miért?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hp sokkal rosszabb olcsó műanyag burkolatot gyárt mint előtt az acernek szerintem mostanra jobb lett egy hajszálnyival az anyaghasználata nekem is volt hp laposom egyrészt azért is tudom.. de ez szériától is függ . Most hogy ide írod hogy közép kategória az lehet biznisz laptop közép kategória vagy játékos laptop közép kategória. Közép kategória meg 250 től kezdődik tehát neked mi a közép kategória akkor ?
2016. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:
Minden cégre jellemző, hogy az üzleti gépeket átgondolják, jó az anyaghasználat és minőségi alkatrészeket kap. Az olcsóbb gépek meg azért olcsóbbak, mert ott spóroltak valamin. Egyébként meg pontos típus nélkül nehéz bármit is mondani.
2016. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
150 e ftkörüli árra gondoltam
2016. szept. 5. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:

ezzel egyetértetek ?

[link]

2016. szept. 5. 16:54
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Azért az emlegetett XPS és envy nem az a kategória amiről kérdeztél :) Plusz ez az eladásra épít és valószínűleg az USA-ban.
2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!