Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali gép csere laptopra?

Asztali gép csere laptopra?

Figyelt kérdés

Nos sokáig építgettem ezt a gépet (kb 3 évig vágytam rá) és lassan egy éve megvan. Nem rossz kis vas de azért nem is mai.


I5 2500k (még nem volt alkalmam húzni)

8gb RAM

Msi b75ma-e33 alaplap

Egy GTX 770 4gb ASUS

500gb winchester

Egy HKC 550w-os táp (13k forint volt és nem volt soha magas/alacsony a feszultseg)

Aerocool v3x advanced gépház

Egy genius billentyűzet

Razer abyssus 2014 egér

GX speed egérpad

És egy 1080p-s Fujitsu monitor


Szóval ő lenne az. Nagyon a szívemhez nőtt de sajnos (vagy nem sajnos) felvettek egy elég erős gimibenahol KELL tanulni és ugye nem nagyon van időm gépezni... Csak foglalja a helyet de azért néha bekapcsolom és leülök kockulni valamit (pl.: GTA V, Rust, CS:GO, BF1)

És úgy gondoltam mivel eléggé nagy böhöm ez a vas ezért le kellene cserélnem valami praktikus kis laptopra amit elő lehet kapni amikor szükségem van rá és néha néha letolni vele egy egy CS:GO meccset vagy netántán lazítani haverokkal GTA V-ben (bár nem elvárásom, hogy vigye fullon mert az nem ez az árkategória laptopokban) Esetleg valami tipp, hogy milyen teljesítményű laptopra lenne érdemes lecserélni?



2016. szept. 5. 19:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És bocsi ha valamit elírtam/egybeírtam! Telóról vagyok.
2016. szept. 5. 20:00
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy mikor szükséged van? Mire? Játékra? Azt gondolom tudsz otthon is. Netezésre? Arra ott a mobilod. Gimibe pedig nem kell laptop. Maximum, ha koleszbe mész, de ezt nem írtad. Amúgy privibe leírod, melyik az a hű de erős gimi? Érdekelne.
2016. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ez a legolcsóbb, amit találtam (i5, 4GB RAM, nVidia kártya) [link]
2016. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En nem cserelnem le sok helyet nem foglal egy micro atx gep

Laptopon meg nem jo jatszani nyomja a csuklod tapot csereld azt kesz

2016. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak csak annyit, hogy LE akarom cserélni mert a letosztultságra és az egyszerűségre tőrekszem ilyen téren. Videót/filmet néznék rajta és néha ahogyan az időm engedné leülni egy két órára gamelni hétvégén haverokkal.
2016. szept. 5. 20:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah, ez esetben ott az én válaszom, nem tudom, mennyid lenne rá.
2016. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A minimum videókártya ami játékra kell az a GTX960m mivel az asztali gtx750ti teljesítménye ami a GTA V medium-highton átlag 30-40 fpssel viszi.
2016. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tehát ha van pénzed akkor:

Ezt csak a poén kedvéért: [link]

Közepes: [link]

Ami azért játékra minimum: [link]

2016. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

legolcsóbb játékra alkalmas gép (értsd: minden mai játékot visz élvezhető minőségben)


[link]


ez alá nem érdemes adni ha játékról van szó, de netezni tudsz telefonon is, azért kár beruházni egy 100 000 forintos laptopra

2016. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ennyire kell nem ertem minek neked ilyen gep
2016. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!