Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüze...

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüzenettel újraindul a gépem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv


Játékok közben pár perc játék után lefagynak a játékok vagy fekete képernyővel vagy csak simán játék működése leállt, valamikor windowskék háttéren ez a felirat fogad IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL majd újraindul a gépem. Először azt hittem, hogy a videókártya a gond, mert néha volt hogy szinesződött a képernyőm lefagyáskor. Visszaküldtem garanciáztatni adtak másikat, azzal is ugyanez a probléma. Olvasgattam, hogy táp kevés a géphez, akkor van ilyen gond, de ezt nem tartom valószinűnek, mert 650W -os tápom van. Az alaplapra vagy a processzorra gyanakszom, de sajnos nincs másik gép, amiben letudnám tesztelni így elég problémás a dolog, mert nem tudom melyik a rossz mindkettőből újat venni elég költséges lenne.


Válaszokat előre is köszönöm!



#probléma #irql_not_less?or_equal
2016. szept. 10. 20:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen közben AIDÁ val stress testet futtattam.
2016. szept. 12. 08:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a videokártyát is stresszeli? Elvileg csak a procit.

Videokártya is eszik tisztességesen, és akkor már elkép-

zelhetőnek tartom, hogy esik a fesz. De alapjáraton,

biosban nem kellene.

2016. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Videókártyát is teszteli. Amúgy egy R9270x videókártyám volt, visszaküldtem garanciáztatni, azzal is volt, hogy ezt a hibát írta ki. Utána küldtek egy ugyanilyen típusu videókártyát azzal is ez volt a gond. Most egy régebbi ATI 5770 van benn és ezzel is van ilyen hibaüzenet néha. Szóval nem vagyok benne biztos, hogy a videókártya a problémás.
2016. szept. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!