Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné egy PS4 Pro?

Megérné egy PS4 Pro?

Figyelt kérdés
Akartam venni egy PS4 Pro-t, de elgondolkodtam, hogy ha teljesen ki akarom használni a feature-öket, ahhoz egy 4K-s HDR-es megjelenítő kéne, ezek pedig nem túl olcsóak. Azt a pénzt pedig amit összesen költenék a PS4-re, TV/monitorra, és játékokra lehet hogy jobban megérné valami másra költeni, mondjuk eladom a mostani gépem és a pénzt egy gépre költöm ami simán tudja a 4K-t, vagy valami 21:9 3440×1440 monitoros setupra

2016. szept. 11. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Személyes tapasztalatból mondom, hogy maradj a gépnél. Ha meg telik egy 4k-s tv-re vagy monitorra, akkor is inkább a gép.
2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Számítógéppel szerintem is jobban jarnal. Ja es a konzolos 4k-t össze se lehet hasonlítani a pc-s 4k-val
2016. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan gép ami simán tudja a 4k t, majd a következő generáció(esetleg 1080ti\vega, ki tudja) - már ha akkora ugrás lesz mint most volt. Ez az egész konzolon 4k, meg VR akkora borulás lesz mint annak a rendje, egyszerűen nem tart még ott a technológia hogy olcsó legyen(ha meg nem olcsó, akkor nem lehet konzolba rakni), én egy forintot nem költenék rá, csak ha egészen biztosan lesz értelme(így tippre azt mondanám, hogy egy darabig erőltetik majd a 4k t, a 30fps sem lesz meg túlnyomó részt, úgyhogy ejtik az egészet és mindenki örül, hogy 1080p@60fps megvan - és még jól is néznek ki a játékok).
2016. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ja és a PS4 pro nem bírja a 4k-t rendesen
2016. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs 4K TV-d akkor tök felesleges. Amúgy a PRO-t tudtommal főleg a VR miatt adták ki.

De sokkal sokkal jobban jársz egy asztali géppel, plusz egy kontrollerrel. Azt is ugyanúgy ki tudod rakni a TV-re.

A PS4 Pro árából már kijön egy konfig ami mindent tud amit a PS4 Pro. Ha érdekel akkor megírom, hogy szerintem mit érdemes venni annyiért.

2016. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
PS4 Pro felskalazott 4K lesz, igazi parasztvakitas :)
2016. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy itt mindenki Sony mérnök, hogy már tudja mit fog. és hogyan bírni.
2016. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell sony mérnöknek lenni hozzá, elég ha minimális szinten képben vagy az aktuális hardverekkel. Konzolokba kivétel nélkül középkategóriás hardver került(másképp képtelenség is lenne normális áron adni), ma egy középkategóriás kártya egyáltalán nem, de a felső kategória is csak úgy-ahogy bírja a 4k t. Oké, egy 30 százalékkal mindig rávernek az asztali verziókra az optimalizálással, de nem ennyi kéne a 4k hoz. Arról pusmognak, hogy egy módosított rx480 kerül az új ps\boxba(fene tudja már melyikbe, talán mindkettőbe) - ez a kártya nagyszerű 1080p re, kellemes 1440p re, efelett viszont megdöglik. Vagy bírja a 4k t, de mondjuk 6+ éves játékokon.
2016. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

amugy lassan mar konzolt se eri megvenni, ha ilyem utemben halad a hardverpiac

mert 3evig amig ezek a generaciok majd kihuzzak, addig egy komolyabb videokari is elfog vinni mindent


ha nem lenne tele a pc csalokkal valoszinuleg nekem se lenne konzolom, csakhat olyan jatekokkal jatszok amik online elvezhetetlenek a sok fereg miatt :(



jovore gondolom erkezeik az 1080ti

megneznek mar egy PC exkluziv cimet amit nem butitanak le, mert nem kell konzolra is gondolniuk...

2016. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok írni majd meglátjuk.
2016. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!