Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné egy PS4 Pro?

Megérné egy PS4 Pro?

Figyelt kérdés
Akartam venni egy PS4 Pro-t, de elgondolkodtam, hogy ha teljesen ki akarom használni a feature-öket, ahhoz egy 4K-s HDR-es megjelenítő kéne, ezek pedig nem túl olcsóak. Azt a pénzt pedig amit összesen költenék a PS4-re, TV/monitorra, és játékokra lehet hogy jobban megérné valami másra költeni, mondjuk eladom a mostani gépem és a pénzt egy gépre költöm ami simán tudja a 4K-t, vagy valami 21:9 3440×1440 monitoros setupra

2016. szept. 11. 17:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
és pc n mivel játszasz? hol vannak rá olyan játékok mint konzolra? ohhm red dead 2 kijött már rá? ja hogy még az se, arra is éveket kell verni de ennyire jó a pc? ti ezekre a hardverekre hegyezitek magatoknak vagy mi? és ha valakit érdekelnek az exkluzív játékok akkor mivan? ha nem csak a tucat bf4-5 stb játékok érdekelnek valakit hanem pl Last of Us, Red Dead, Uncharted, Horizon Zero stb amik még felskálázott 4kban is jobban néznek ki, mint a brutál erős PC ken a pc s játékok 4k ban....
2019. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Lacko17 ***** válasza:

2019 aug 22 és még mindig szuperjó a ps4,

még most is megéri venni. jövőre cyberpunk.

sztem legyen PC is meg ps4 is. XBOX ne legyen az szar, ps4 leverte.

2019. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!