Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere?

Videókártya csere?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,az elkövetkezendő hónapokban szeretném kicserélni a GPU-mat ,de a segítségeteket szeretném kérni ,mivel még nem szereltem gépet. A kérdésem az lenne ,hogy jól tudom-e ,hogy hogy kell kicserélni: én úgy tudom ,hogy lecsatlakoztatjuk a PIN kábeleket ,majd kicsavarozzuk,és kipattintjuk az alaplapból,és betesszük a másikat. Ha nem így van ,akkor leírnátok,hogy hogy van ,és hogy mennyire lehet nehéz ,úgy hogy még nem csináltam? Illetve mennyi időbe telne? Ha számít ,akkor 970-et cserélek 1070-re. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. szept. 12. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz róla videókat ha ennyire nem vagy biztos a dologban.
2016. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tudod; egyáltalán nem nehéz; attól függ elsősorban, hogy mennyire idiótán oldották meg a tápcsatlakozó rögzítését, és az alaplapon a biztosító műanyag _izét_. Anno a gtx660 amon vért izzadtam mire sikerült kiszenvedni belőle a tápcsatit, meg egy asus lapomon a rögzítő pecket, a többi kártyámnál\lapomnál az egész művelet nem tartott tovább 20-25 másodpercnél(addigra az új kártya is a helyére került).
2016. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Néztem róla videókat ,és már csak egy dolog nem tiszta: szinte mindenhol azt hallottam ,hogy a régi videókártya driverét töröljük le,viszont egy videóban azt mondták ,hogy nem szükséges [letörölni]. És a kérdésem az ,hogy el kell távolítani a drivert,nem?
2016. szept. 12. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, nem feltétlen muszáj, de esetlegesen okozhat problémákat. Az a fél perc amit igénybe vesz meg nem oszt nem szoroz.
2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!