Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom, hogy a ramom...

Honnan tudom, hogy a ramom nem elegendő, vagy a cpu-m gyenge egy játékhoz? (Videókártya megfelelő )

Figyelt kérdés

Például a Forza 6 apex AI ellen be-be szaggat néha (ezen az sem igazán valtoztat hogy lowon vagy ultran van ) , vagy hasonló volt a battlefield 1 béta is , lényegtelen milyen grafikai beallitasokat használtam szaggatott a 64v64 módban.

Proci: i5 3470 3.2-3.6Ghz

GPU : Asus gtx 1060 turbo

Ram: 8gb ddr3 Kingston



2016. szept. 14. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A szaggatást a proci műveli legtöbbször, vagy a vga de onnan tudod megkülömböztetni, hogy melyik a kevés hogy foylamatosan alacsony e az fps , mert akkor a vga az, ha nem akkor a proci. Szerintem a ram az kizárva 8 gigának elégnek kell ,hogy legyen és nem is szokott még akkor sem igazán nagy fps beli külömbségeket okozni, ha mondjuk kevesebb van az előírtál max kifagyogat a p**ba.
2016. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
onnan hogy laggolsz b@zmeg
2016. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!