Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HKC V-POWER 650W elegendő a...

HKC V-POWER 650W elegendő a Sapphire R9 280-nak és az FX 8320-nak?

Figyelt kérdés

Az R9 280 már benne van a gépben. Alaplapot is cserélnék viszont. (gigabyte ga-78lmt ezt néztem ki).


Kérlek ne azt írjátok, hogy a táp kuka és dobjam ki a fenébe. Meg is indokolom miért egy rövid sztorival... Nyáron vettem az R9 280-as videókártyám. Az előző gépem is HKC tápos volt, de gyenge, ezért tápot kellett cserélnem. Kértem tanácsot is és prohardveren, mivel hallottam a HKC-ről, hogy kuka. Ajánlottak FSP tápot, Chieftech-et, Cooler Master-t. Elmentem hát, megvettem a Chieftech-et, amit ajánlottak, és szar volt. El se indult a gép. Visszavittem kiderült, hogy hibás. Adtak egy másikat. Hazahoztam, az is szar volt. Bemérték, jhaj tényleg megint nem jó. Oké visszakértem az árát. Elmentem más helyre, vettem Cooler Master-t. Ment 2 napot és elszállt. Visszavittem... Visszaadták a pénzt. Megvettem a HKC-t, gondoltam eddig is az volt, jó lesz az. Azóta is működünk...


Ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy kizárólag a márkája miatt NEM szeretnék tápegységet cserélni! Engem csak az érdekel, elbírja e az R9 280-as VGA-t mellette az FX8320-as processzorral. Köszönöm az értelmes és segítőkész válaszokat előre is!



2015. dec. 21. 01:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elbírja.
2015. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3 rossz tápot fogtál ki? van egyáltalán földelés nálatok a konnektorban?
2015. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Van :) Igen, elég szerencsétlenül jött ki az a táp vétel. Ezért lett HKC-m, mert 2 hét futkározás után meguntam, hogy a videokártyám porosodik csak mert használni nem tudom és vettem egy HKC-t. lehet, hogy hulladék márka (láttam azt a YT-s videót róla, előzőleg pont egy olyan volt a gépbe, amit az úriember tesztel), de úgy tűnik a HKC-kel szerencsém van. A rossz minőségből kifogom a jót, a jókból a rosszat. :) Hozzáteszem a Chieftech 26ezres táp volt. Eléggé csalódott voltam, mikor felvillant a lámpa majd le is álltunk...
2015. dec. 21. 01:44
 4/24 anonim ***** válasza:

"Engem csak az érdekel, elbírja e az R9 280-as VGA-t mellette az FX8320-as processzorral"


Erre nem lehet biztos választ adni.


Felelőtlenség rákötni egy ilyen gépet arra a tápra.

2015. dec. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Arra a tápra én semmit nem kötnék rá.
2015. dec. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szintén semmit sem!
2015. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

75%-os hatásfok,elvileg elbírja.

sok sikert. :)

2015. dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az uj HKC A-POWER t inkabb veheted voln

kivancsi lennek milyen ez az ujnszeria


Chieftech az Chieftec ...


nem mindegy milyen tipust veszel


erdekes ha prohardveren csak markat ajanlottak...


jo lett volna tipusokat irnod, mert ennek igy semmi ertelme hogy markat irtad le, ertelmea ember igy még a regebbi iArena kat is nyugodt szivel foja venni


Az Elite Power legtöbbet eladott táp helyezetjet sem fogod lehuzni pedig az nem artana


az se mindegy hol veted tapot hisz 5-10ezer felár is van sok boltban...


honan tudjuk hogy nalad a gyakorlatban el e birja? ezt maid megtudod


ami rosszabb hogy nem tudod mikor es mennyire ragja meg geped


ehhez ertelmes ember rendesen bemeri a tapot, ha nem ert hozza szakzervizbe viszi


netan szetkapni sem arthat, gondolom garija miatt ugyse agodsz:P "mert olyan jo"

ezekre menyit adnak mar? tobbet mint 1ev?

ha meg nem szamit hasznalod es kesz...

2015. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


itt a V-650 olcsobb mint az A-550

az az erdekes hogy 1db pcie csati van mégis az A550 en...


na mindegy igy jartal, rossz a karmád...


Szia

2015. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az azért nagyon érdekes, hogy 3 db. minőségi táp szálljon el pár nap alatt. Honnan vetted őket?

G.

2015. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!