Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja ezt a grafikai...

Mi okozhatja ezt a grafikai problémát?

Figyelt kérdés

CS:GO-ban figyeltem ezt meg legelőször és nem csak itt hanem pl GTA 5-ben is, de meg is mutatom ezt egy videón

Az egyszerűség kedvéért telefonnal vettem fel, de a lényeg teljesen kivehető.


[link]


A tárgyak éleit kell nézni, különösebben a korlátokat, daruról lelógó kábelt. Ami itt érdekesség és meg is mutatom, hogy mikor a daru kábelét totál szemből nézem, akkor teljesen recés/szaggatott, de mikor elkezdek oldalt fordulni neki, akkor meg egyenletesebb lesz, de még így is recés, meg vibrál mozgás közben.


[link]


Ebben ugyan azokat mutatom, más textúra elemeken szemléltetve.


Kérlek segítsetek, mert hónapok óta próbálkozom megoldást találni a problémára, de nem találtam megoldást :/ Néztem videókon hogy más embereknek is ilyen-e. Volt akinél igen, de sok olyan volt akinél egyáltalán nem volt ez és minden szépen "egybefüggő" volt.

Állítgattam az élsimítást, de nem történt semmi változás.

Videó kártya driver legfrissebb (GTX 950)



2016. szept. 14. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cs go -ba aztán azt számít hogy néz ki a korlát .. ezé lőnek mindig fejbe és vagy gold nova,,
2016. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, hanem zavaró... mert folyamatos mozgás közben nagyon tudja zavarni a szemet, hogy így berecésedik a textúra széle...
2016. szept. 14. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyet xD.Vedd fel maxra a felbobtást és akkor nem lesz recés.Csak ez a megold ás van.
2016. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az élsimítást vedd feljebb, de a daru kábel ettől se lesz tökéletes.
2016. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán full hd -s monitorod van ? Én mit mondjak 800x600 ba játszottam sokáig dupla sasig ..
2016. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1440x900-as 16:10 képarány. Lehet hogy ez lenne a gond?
2016. szept. 14. 21:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Az számíthat, hogy a monitor d-sub csatlakozóval van rádugva egy DVI foglalatra átalakítóval? Jelátvitel miatt gondolom
2016. szept. 15. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Ember értsd már meg, hogy ez a mintavételezés hibája. Vedd feljebb az élsimítás vagy állítsd másik algoritmusra, ha a GO-ban ez egyáltalán lehetséges.
2016. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt mondjuk nem értem ha dv-i csatlakozó is van a monitorodon mért d-sub átalakítóval használod.
2016. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nincs dvi csatlakozó, csatlakozó a monitoron, csak dsub. Az van a kártya dvi foglalatáva dugva egy átalakítóval.

Áz élsimítást próbáltam, nem történik nagyon változás :/

2016. szept. 16. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!