Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismertek olyan weboldalt ahol...

Ismertek olyan weboldalt ahol össze tudok állítani egy PC konfigot az oldal közbe figyeli a kompatibilitást és megmutatja hogy az összerakott konfigot hol tudom legolcsóbban megvásárolni?

Figyelt kérdés
tudom hogy ipon,pcx,aqua stb oldalakon van gépösszerakó de az csak a saját termékeikkel,valamint árukeresőben kikutatni a termékeket utána járni a kompatibilitásnak elég necces tudnátok ebben segíteni??

2016. szept. 15. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 Ez az oldal egyrészt magyar üzletekre nem szűrhető, másrészt csak az alapvető kompatibilitási problémákat szűri. Összeraktam egy H110-es lapra i7 6700k processzor és 4266Mhz-es memória kombót, még egy füttyöt sem ejtett :D
2016. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszod akkor hasonló magyar oldal nincs? :O
2016. szept. 15. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

pcx-nél pl ha kiválasztasz procit akkor csak olyan foglalatú alaplapot tudsz választani, de simán a képedbe tolja a ddr3 meg a ddr4 ramot is.


A legegyszerűbb ha kiírsz ide kérdést mennyid van, mire kell, mi kell (monitor, egér stb is kell, vagy csak gép stb). Vagy olvasgatsz a témában és fél/egy év alatt ragad rád annyi, hogy meg tudd oldani.

2016. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2#, mert az úgy kompatibilis, mi a baj vele?
2016. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tuningprocinak nem-tuning alaplap, hovatovább a 4266Mhz-es memóriát sem tudja a H110 kezelni, így több fronton is lekorlátozza az alaplap a többi eszközt. Persze, összedugod és működik, viszont key feature-ök nincsenek támogatva.
2016. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!