Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő pc mai játékokhoz...

Megfelelő pc mai játékokhoz (gta 5, witcher 3, bf1 főleg)?

Figyelt kérdés

Megkaptam báttyám gépét,amely a következő elemeket tartalmazza:

Amd phenom ii x4 b55(olyasmit beszélt hogy x3 csak 4 magosított,ennyit értettem belőle)

Gtx 660 2gb

Kingston 8gb 1600mhz ram

Meg valami fsp hexa 400w

Megfelelő e full hdra?Csak ilyen medium felbontásra és 30 fpst hozza?

(Amielőtt valaki leoltana miért nem a báttyámat kérdezem,azért mert kòrházban van gépekre kötve :( )



2016. szept. 17. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A proci gyengus mai viszonylatban, különösen az újabb játékok nagyon igénylik a teljesítményt ezen a fronton. Attól még a játék menni fog, csak kicsit döcögve. Egy i5 vagy egy Zen (ha megjelenik) elkél a játék alá.
2016. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
I3 eleg hozza amelle a kartya melle nem kell tobb
2016. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
i3 6100 + legolcsóbb h110-es lap meg 8gb ram. Többi elég lesz.
2016. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kártya nem olyan vészes, bf1 mediumon, witcher 3 medium-high(inkább medium), gta 5 medium-high(inkább high) 40+ fps t produkált nálam 1080p n. A proci tényleg nagyon öreg már, de el lehet még játszogatni vele azért - random akadásokra számíts ha nem cseréled. Én mondjuk új i3 helyett régebbi, rendes 4 magos i5 öt néznék használtan, proci nem szokott nem tönkremenni, nyugodtan meg lehet venni(oké, nem annyira jövőbiztos, de nekem van egy olyan érzésem hogy a kérdező pár évig nem szeretne hozzányúlni, akkor meg jobban jár a rendes 4 maggal mint a 2 magos HT s i3 al.
2016. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

50ért van ilyen lehetőség.


Vagy elleszel a mostanival és később cserélsz.

2016. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!