Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8-ra AMD Catalyst...

Mell R. Ákos kérdése:

Windows 8-ra AMD Catalyst Control Centert hogy lehet fel tenni? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

A gépemben levő videókártya AMD Radeon 9600xt 256mb (nagyon elavult, de hát ez van). Régebben windows 7 volt rajta, de nagyon lelassult és használhatatlanná vált. Aztán fel tettem a windows 8-at, most szalad nagyon szépen, sokkal gyorsabb mint volt, de a metro kijelzők (csempék stb.) kicsit akadozva jönnek be. Mivel régebben is volt már a gépen, ezért tudom hogy a CCC-vel meg lehet oldani. Telepíteni viszont már nem tudom. Elindul a telepítője, minden jól megy, de a vizsgálat féleség után át ugrik egy pár lépést és egyből a befejezésre megy, ott egy pipa zöld alapon, és azt mondja hogy sikeres volt a telepítés. Ettől függetlenül nincsen fent.


A verzió amit próbáltam telepíteni:

10.2

9.11

9.8


Ami Windows 7-en volt fent a gépen (erről megvan a teljes verzió szám): 2010.0210.2339.42455


Minden CCC-t ami volt a pendriven azt megpróbáltam telepíteni (sikertelenül), de a fentebbi verzióhoz nincs telepítőm, úgy látszik.


Videókártya drivert elavultnak mutatja a rendszer.


.net Keretrendszer 2.0 állítólag kell neki hogy sikeresen telepítsen, de persze miért is tudnám telepíteni.


Akik csak azt akarják válaszolni hogy 'Elavult szar platformra ilyen rendszert telepíteni, elismerésem hülyegyerek' azok menjenek máshova a kulturálatlan viselkedésükkel együtt.


Segítségeteket előre is köszönöm.



2016. szept. 18. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Winsows 8 alá nem találtam ehez drivert. Nagyon régi kártya (nem bántásképpen írom) pusztán arról van szó, hogy régóta megszűnt a támogatása. Jó, hogy Win7 alá találtál drivert.
2016. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!