Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelentős különbség észlelhető?

Jelentős különbség észlelhető?

Figyelt kérdés

Egy adott videókártyán belül van jelentősége annak, hogy egy Asus RX470 4GB STRIX, egy Gigabyte RX470, vagy például egy Sapphire RX470?

Teljesítményben van köztük különbség?


2016. szept. 22. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

órajel, minőség, hang (mennyire zajos) és hűtés, amiben különböznek.


Ezek közül én Sapphire-t venném, mert a hűtése nagyon jó és viszonylag csendes.


Órajel ezen a szinten kb parasztvakítás, ha majd 300 órát renderelsz egyhuzamban, akkor a gyorsabb órajellel 15-20 percet spórolsz :D


Hűtés, gigabyte amd kártyáinál a hűtéssel én nem vagyok kielégedve, náluk a több az jobb elve megy, hosszabb kártyák, mert így több meg nagyobb venti fér rá. STRIX nem annyira vészes, de sajnos már nem egy asus vga-t láttam ahol valahogy gyárilag sikerült lehagyni a hűtőpasztát, olyan jól keni a gép. Persze ez megint olyan hogy 10.000-ből egyszer, de én az ilyenek miatt mondom inkább a sapphire-t.


Teljesítmény: giga kb 1 max 2 fps-sel generál kevesebbet mint a másik kettő, szóval mondhatjuk hogy azonos (kivéve ha teszteket futtatsz, de ez játékélményre nem hat ki).

2016. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!