Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon VGA kártyák esetébe...

AMD Radeon VGA kártyák esetében nincs központi AMD driver? Csak gyártói?

Figyelt kérdés

ASUS R9 380 VGA. ASUS oldalán 2015-ös a legfrissebb driver. Sebaj AMD oldalra fel és onnan friss 16/08-as driver le.

Nem települ. Hibaüzenet melynek lényege ez nem szabvány radeon és leszek szíves a gyártói saját drivert leszedni. Az meg száz éves.

???


Nvidia geforce esetében tök 8 hogy gyártói drivert szedek le vagy nvidia.com-ról a frisset. Ott Gigabyte geforce gtx-em volt sose szedtem a gigabyte-tól a drivert hanem nvidia.com és csók.


AMD fronton másképp van?


2016. szept. 22. 18:46
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Nem kéne máshogy lennie. Megmondom őszintén, én így még nem jártam. Próbáld meg valami friss megjelenésű Asus VGA driverét használni, mint pl az RX 4xx.
2016. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ASUS 5450-m van de simán tudok az AMD oldaláról letölteni driver-t,nálad lesz a hiba.

Próbálj meg egy DUnistaller-t,hátha rakott fel előtte valami a win.

2016. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fotózd le a hibaüzenetet, elég nehéz elhinni és google barátom se hallott még ilyenről.
2016. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!