Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul az alaplapom?

Miért nem indul az alaplapom?

Figyelt kérdés
van egy fujitsu siemens alaplapom(tudom hogy szar márka)...egyébként asus alaplap csak fujitsu bios van rajta meg ők rakták össze...nah...a lényeg az hogy mikor bekapcsolom mindig kiirja hogy fujitsu siement, pentium, stb és utána betölt rendesen és használom...de mostanában elég sokszor mikor felkéne pörögnie a ventinek és utána le kéne állnia akkor a venti full pörgésen marad és beakad ez az első kép ami mindig megjelenik...mi a gond?...lehet hogy nem túl érthető de kérdezzetek nyugottan

2016. szept. 24. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szar márka? Mióta? 4. legnagyobb IT cég egyébként.
2016. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én mindenhonnan azt hallom hogy a fujitsu meg a hp az egy nagy szar... teljesen máshogy épül fel mint egy normál alaplap
2016. szept. 24. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Fujitsu-Siemens az vacak is. Később ezt a Fujitsu is belátta és szakított a Siemens-szel, de már senki nem mossa le róluk a szégyent. FU-SI laptopok pl. nagyon rosszak voltak, attól már csak az Albacomp volt sz*rabb.


Kérdező: Nézd meg az alaplapot, szerintem jó eséllyel felpúposodtak/kipukkantak rajta a kondit. Ha így van, vagy lecseréled (pár száz forint egy kondi, csak tudni kell forrasztani) vagy kuka.

2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem és nem hibás egy kondi sem...etzen már régebb óta túl vagyok...tényleg...hol lehet ilyen kondikat venni egyébként,
2016. szept. 24. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik elektronikai boltban. Arra kell figyelni, hogy megfelelő kapacitású és azonos vagy magasabb voltértékű legyen a kondi.

Én már javítottam így alaplapot.

2016. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és egy kondi csak akkor lehet rossz ha fel van púposodva vagy amúgy is el tud romlani?
2016. szept. 24. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Kondin kívül más baja is lehet a lapnak. De ha a kondi hibás, akkor szinte biztos, hogy púpos lesz vagy kipukkan, esetleg alul engedi el a dugót.
2016. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!