Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt gépet hol érdemes venni?

Használt gépet hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Megbízható, árban is jó üzlet vagy webáruház érdekelne. Olyan amit ismersz vagy kipróbáltál már. A googlebe én is be tudom írni, de az nem személyes tapasztalat.

2016. szept. 26. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hardverapro.hu pl kifejezetten jó erre a célra.
2016. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt már láttam, de ott sok a magánszemély. Azért érdekelnének az üzletek mert ott van garancia is, ami szerintem nem mindegy.
2016. szept. 26. 15:02
 3/8 hypno ***** válasza:

Ami a lényeget illeti, midegy hol aeszel használt gépet. A hasznát az összes kereskedő rárakja.


Amit - bizonyos felhasználási szokások mellé - érdemes megvenni, ráadásul szinte mindegy hogy hol, azok a leselejtezett brand gépek.


A "bizonyos felhasználási szokásokat" úgy értsd, hogy böngészel, levelezel vele, meg hasonlók.

2016. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy magánszemélytől kapod meg jó áron a gépet. Magáncég olyan profittal dolgozik általában, hogy újonnan érdemesebb összerakni, mint olyanoktól venni sokszor... :D
2016. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hardverapró, szerintem is, természetesen csak garival.

én pl. vettem egy i5 6500 boxot 50 ezerért, 3 év garival. ja és bontatlan volt. kiskerbe 65 körül vannak. 15 ezret spóroltam.


de persze ha semmiképp nem jó, én vásároltam már PCX-től, compkertől és bestmarkttól is.


bestmarkttól azért, mert közel van az iskolámhoz, PCX-től mert néha ott a legjobb az ár (nem mindig), compker szintén.

2016. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi, nem vettem észre, hogy használt gépet akarsz :(


így a válaszom hülyeség, bocsii

2016. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
Nos, a legtöbb ilyen bolt siemens, fujitsu, esprimo, Dell brand gépeket árul amelyeket fillérekért szereznek be külföldről vagy akár belföldről is. A dolog körülbelül úgy működik, hogy az iroda alacsony beszámítási árért eladja a gépét a felvásárló cégnek, aki egy hasonló kategóriás office gépet küld helyette. Ezek a gépek általában nem képviselnek rossz minőséget, megbízható alkatrészekkel, tápokkal vannak szerelve. Azoktól a cégektől viszont akik úgymond "felújított" konfigokat árulnak óckodj! Az esetek többségében annyi történik, hogy a régi tápot kukázzák és beraknak valami noname olcsó szemetet a helyére, esetleg raknak bele egy gagyi ssd-t. Egyszóval egyáltalán nem jársz jobban ha 1 év garival, cégtől veszel használt gépet, mintha magánszemélytől vásárolnád.
2016. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:
100%
Egy dolodravigyázz. A BTX szabványú gépeket kerüld, mert csak a szívás van velük.
2016. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!